nba all star
in

BEĞENDİMBEĞENDİM SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! HAHAHAHA YORUMSUZYORUMSUZ

All-Star Kaptanları Belli Oldu!

Yıldızlar savaşa hazır!

Yıldızların Liderleri

2018 sezonu için yepyeni bir format ile karşımızda olacak olan All-Star maçı şekillenmeye devam ediyor. Oylamanın ilk ayağını Giannis Antetokounmpo önde kapatırken ikinci turda LeBron James tekrar liderlik koltuğuna oturmuştu. Dün gece tamamlanan son tur ile ilk 5 başlayacak oyuncular ve takımları seçecek kaptanlar kesinleşti.

Yapılan oylamalar sonucu bütün oyuncular arasında en fazla oy alan isim LeBron James. Bu başarısı ile Kral takımları seçecek kaptanlardan biri oldu. Doğu’da en fazla oy alan diğer dört isim ise Giannis Antetokounmpo, Kyrie Irving, Joel Embiid ve DeMar DeRozan oldu. Oyuncular Kristaps Porzingis’e daha çok oy vermesine rağmen medyanın oyları ile listenin tepesine çıkan Embiid’e Rihanna ile bir yemek şansı doğmuş olabilir.

İkinci kaptan ise Batı’dan en fazla oy alan isim olan Stephen Curry oldu. Şef’e Batı’da eşlik eden isimler Kevin Durant, James Harden, DeMarcus Cousins ve Anthony Davis. Batı’nın ilk 5 ismi 3 takımdan geliyor.

Elbette Doğu-Batı kavramı kalktığı için bu noktadan sonra LeBron James ve Stephen Curry kendi takımlarını seçecek. LeBron’un takımı Curry’nin takımına karşı. Öncelikle kaptanlar yukarıda bahsettiğimiz 8 isim arasından takımlarını kuracak. Sonrasında seçilecek 7’şer yedek de aynı şekilde, kaptanlar tarafından takımlara dahil edilecek.

İki dünya devinin ise süper starlar arasından kimleri seçeceği elbette büyük merak konusu. Giannis eğer kaptan olursa hiç düşünmeden ilk LeBron’u seçeceğini açıklamıştı. Acaba LeBron’da aynı fikirde olacak mı? Curry takımına Kyrie’yi alabilri mi? Bu noktadan sonra atılacak her adım farklı bir dedikodu bile başlatabilir.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

76ers

Celtics 80 – 76ers 89

jordan bell

“2020’de NBA’deki Uzunların Sayısı Yarıya İnecek”