anthony davis
in ,

SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM BEĞENDİMBEĞENDİM YORUMSUZYORUMSUZ

Anthony Davis: “DeMarcus ile Finale Çıkardık”

Keşkeler birikmeye başladı.

Pelicans Cephesine Keşkeler Hakim

Kariyerinin en iyi sezonunu geçiren DeMarcus Cousins’ın aşil tendonunu koparması hepimizi vurdu. Muhteşem bir sezon geçiren koca adamın önünde çok uzun bir rehabilitasyon süreci var ve NBA bu sakatlıktan eskisi gibi dönemeyen yıldızlarla dolu. Biz ne kadar üzülsek de, hiç birimizi Anthony Davis kadar etkilemedi.

Şu sıralar playoff potasında kalma savaşı veren Pelicans için Davis’in büyük hayalleri vardı. Sağlıklı bir Cousins ile yapabileceklerinin sınırı olmadığına inanan Bay Tek Kaş bu açıklamaları yaptı.

“Playoffları geçerdik. Bizi durdurabilecek bir takım yoktu. Eğer Cousins sağlıklı kalsaydı, finallere kadar çıkardık.”

Pelicans, Cousins ile 27-21 rekoruna sahipti fakat Cousins’ı kaybettiklerinden beri 4-5 durumundalar. Bu durum Davis’in omuzlarındaki yükü de bir hayli ağırlaştırıyor.

“O sakatlanınca her şey eski haline döndü. Çok fazla dakika ve dünyanın sorumluluğu benim üzerimde. Takımı sırtlamam gerekiyor. Neredeyse her gece 40 atmalıyım ki kazanmak için bir şansımız olsun.”

Bu açıklamalar ne kadar pesimist gelse de gerçekler bundan ibaret. Pelicans’ın kazanma şansı olması için gerçekten Davis’in her gece 40 atacakmış gibi oynaması gerekiyor.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

damedolla

Dame Dolla’nın Favorileri

kawhi leonard

Spurs’e Şok: Kawhi Sezonu Kapadı!