stephen curry
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM TERTEMİZTERTEMİZ SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM YORUMSUZYORUMSUZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! HAHAHAHA

Yeni Online Basketbol Profesörünüz İle Tanışın: Stephen Curry

Stephen Curry oyununuzu geliştirmek için sizinle çalışmaya hazır!

Prof. Dr. Stephen Curry

Basketbol algısını ve oyununu geliştirmek isteyenlerin hayali gerçek oluyor. Artık bir NBA oyuncusundan en ölümcül seviyede oynamak adına dersler alabileceksiniz. Hem de her hangi bir NBA oyuncusu da değil, Şef’in kendisi, Stephen Curry size bu konuda yardımcı olacak.

Curry, MasterClass şirketi ile kurduğu ortaklık sonucu basketbol aşıklarına online ders vermeye başlıyor. MasterClass’in sitesinden verilecek derslerde Şef sizlere durdurulamaz şutunu, muhteşem crossoverını ve nasıl en iyi olabileceğinize dair püf noktaları anlattığı videolar yayınlayacak. Bu videoların hepsinde Curry en kritik noktaların üzerinden tek tek geçecek.

Kendimi 13 yaşındayken düşünüyorum ve eğer bu şekilde bir programa erişimim olsaydı, çok daha hızlı şu an olduğum yere gelebilirdim. Doğru şekilde antrenman yapmayı öğrenmem uzun bir süre aldı. İnsanların oyunuma ne kadar yatırım yaptığımı, nasıl çalıştığımı, mental yaklaşımımı ve antrenmanlarımda ne yaptığımı görmesini istiyorum. Amacımız herkesin daha iyi bir oyuncuya dönüşmesi ve basketboldan daha fazla zevk alması.

4 kez All-Star seçilen, 2 normal sezon MVP’si olan, 2 şampiyonluğu olan ve kuşkusuz NBA’in en dinamik oyuncusu Curry’den ders almak için insanlar doğal olarak sıraya girmiş durumda. Şef bu sezon 25.6 sayı 6.5 asist 5.2 ribaund 1.9 top çalma %93.5 serbest atış isabeti ve maç başına 3.6 üçlük ile oynuyor.

MasterClass üzerinden Stephen Curry derslerine yazılmak için burayı tıklamanız yeterli. Derslerin 90$’lık bir ücreti bulunuyor. Bu fiyatı ödedikten sonra videoların hepsine erişiminiz oluyor. Fakat site 2018 yılının başlarında faaliyete geçecek. Yazılmayı düşünen arkadaşlara şimdiden iyi dersler!

Yazar: Renç Korzay

(http://bleacherreport.com/articles/2744586-stephen-curry-to-teach-basketball-classes-online)

What do you think?