simmonsthebest
in ,

SİNİRLİYİM

Ben Simmons: ”En İyi Çaylak Benim!”

Simmons kendisinin en iyi çaylak olduğunu söyledi.

All-Star Olmayı Hak Ediyorum!

Philadelphia 76ers takımın 2016 yılı birinci sıra draftı Ben Simmons bildiğiniz üzere ilk senesinde yaşadığı sakatlık sebebiyle oynayamamış ve bu sezon onun ilk NBA sezonu olmuştu.

Bu sezon ise mükemmel bir performan gösteren Simmons yılın çaylağı yarışındaki en güçlü aday konumunda. 3’lük atamasa da bu yıl oynadığı oyunla 76ers’ın en önemli oyuncuları arasına giren Simmons’ın böyle bir performans gösterebileceği çok kişi tarafından beklenmiyordu. Genç yıldız bu yıl 16.9 sayı, 8.2 ribaund ve 7.3 asist ortalamaları ile oynuyor.

Yaptığı bir açıklamada kendisinin ligdeki en iyi çaylak oyuncu olduğunu ve bu sezon kesinlikle all-star olmayı hak ettiğini belirtti.

All-Star olmak istiyorum, gerçekten istiyorum. Eğer All-Star seçilirsem bu Yılın Çaylağı da seçileceğim anlamına geliyor. Fakat bu çok düşündüğüm bir bakış açısı değil. Ligde en iyi çaylak zaten benim.

Bu sezon çoğu kişiye göre yılın çaylağı olması beklenirken genç oyuncunun kendine oldukça güveniyor olması da ona avantaj sağlayacaktır. Ancak bu sezon Donovan Mitchell gibi kendisiyle yarışabilecek oyuncular da var.

Yazar: Eren Şahin
Editör: Okan Burhan

 

Paylaş:

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

anderson

Suns 95 – Rockets 112

kevin durant

Durantula: “Takımı Ben Seçmek İstemem”