kevin durant
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM YORUMSUZYORUMSUZ

Ona Sahip Olmak Bir Lüks: Kevin Durant

Kevin Durant ve sağladığı avantaj.

Kevin Durant Dengeleri

NBA Finalleri başlamadan önce bütün dengeleri alt üst eden bir isim olduğunu “Kevin Durant Etkisi!” yazısında belirtmiştik. Golden State Warriors‘a geçtiğinden beri en büyük şampiyonluk rakibi olan Cleveland Cavaliers‘a karşı bariz bir üstünlük sağladıklarından bahsettik. Nitekim geçen sezon olduğu gibi 3. maçta yine Durantula gerçekten sağladığı açık üstünlüğü bize bir kez daha gösterdi. 43 sayı 13 ribaund 7 asist ve 1 hançer.

BAY HANÇER: Kevin Durant aynı geçen sene olduğu gibi, bu sene de bulduğu üçlükle Cleveland Cavaliers’ın canını alan isim oldu! 👌🔥

503 Likes, 6 Comments – Her Şey NBA (@herseynba) on Instagram: “BAY HANÇER: Kevin Durant aynı geçen sene olduğu gibi, bu sene de bulduğu üçlükle Cleveland…”

İlk iki maçı Stephen Curry‘nin alev alması ile kazanan Warriors, 3. maçta Curry’nin felaket performansına rağmen yine galip ayrılmayı başardı. Tek nedeni elbette Durant. Akılalmaz bir yüzdeyle oynayan Durantula süper starlarla dolu olan takımı sırtlamayı başardı ve bir kez daha ligin en ölümcül ismi olduğunu kanıtladı. Koç Steve Kerr’ün defalarca dile getirdiği gibi “Ona sahip olmak büyük bir lüks”.

Warriors’ın kusursuz sistemini döndüren çok fazla silah var ve Durantula onlardan biri olmaya devam edecekmiş gibi gözüküyor. Yaptığı açıklamalarda “Bunu daha önce de size belirttim. Farklı bir planım yok. Golden State Warriors’da kalmayı düşünüyorum. Fakat burası NBA, her şey olabilir.” sözleri ile geleceğinden bahseden Durant’in takımda kalması yüksek ihtimal.

Durant, Warriors’in bir parçası olduğu sürece ligin geri kalanı her zaman geriden geliyor olacak.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

lebron james michael jordan

Kral, Jordan’ı Da Geride Bıraktı!

kobe bryant lebron james

Kobe Bryant’ın LeBron James İsyanı!