cavaliers
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YORUMSUZYORUMSUZ

Cavaliers Rekora Koşuyor!

Cavaliers’ın kovaladığı rekor.

Cavaliers ve Felaket Sezonu

LeBron James, Cleveland Cavaliers‘a veda ettiği andan itibaren herkesin aklında aynı fikir vardı. Kevin Love‘ı takas edip tanking yapmak en hayırlısı olur. Fakat Cavaliers yönetimi bu fikre karşı çıktı. Love “Bir şartla sözleşme imzalarım, tanking yapmazsak” dedi ve Cavaliers yönetimi Love’ın sözleşmesini uzatarak başarıyı hedefleyeceklerini açıkladı. Tristan Thompson “Biz hala Doğu şampiyonuyuz. Bunu bizden alana kadar kimse konuşamaz” açıklamasını yaptı.

Sezona üst üste alınan 5 mağlubiyet ve işte buradayız. Cavaliers bir rekora imza atmak üzere. Önceki sezon finale çıkıp takibindeki sezonda 5 mağlubiyet ile başlayan tek takım 2001-02 Philadelpiha 76ers. Cavaliers bir maç daha kaybederse önceki sezon finale çıkıp takibindeki sezona en fazla mağlubiyet alarak başlayan takım olacak.

LeBron James’in ne kadar büyük bir fark yarattığını açıklamaya yetiyor.

Yaşananlar bununla bitmedi. Brooklyn Nets ile oynadıkları maçın fiyatları internet sitelerinde 2 dolara kadar düştü. Tyronn Lue‘nun yetersiz koçluğu her zamankinden daha fazla göze batıyor.

En azından Cedi Osman‘ın olabildiğince süre alması için büyük bir şans.

Yazar Hakkında
Her Şey NBA’in kurucularından olan Renç, Afrika ve Belçika’dan sonra şu an Madrid’de yaşıyor. Koç Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. Fenerbahçe ve Efes gibi kulüplerde profesyonel olarak basket oynamasının yanında, Allen Iverson’ı ilk gördüğünden beri NBA tutkunu.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cousins

Steve Kerr’un Cousins Planı!

warriors

Knicks 100 – 128 Warriors