lebron james
in , ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK!

Celtics Tarihinde Bir Dev: LeBron James

Konferans finali öncesi dikkat çeken istatistik.

Boston’un Da Kabusu

Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers serisinden sonra Toronto’nun LeBron James‘in gölgesinden hiçbir zaman çıkamayacağı kesinleşti. Herkes bu sene o sene derken LeBron yine şehrin anahtarını aldı ve Kanada’yı hüsran ile baş başa bıraktı.

Konferans finallerinde Kral ile karşılaşacak olan Boston Celtics ise benzer bir tarihe sahip. Herkesin Raptors hakkında konuşması nedeniyle pek hatırlanmayan Celtics’in yaşadıklarında da LeBron James imzası yatıyor.

Tarihi en eskilere uzanan camialardan biri olan Celtics kulüp tarihi boyunca sayısız rakip ile karşılaştı fakat hiçbiri LeBron kadar zorlu olmadı. En son geçtiğimiz sezon Celtics’i yine konferans finalinde saf dışı eden LeBron James, bu güne kadar Celtics’e karşı tam 21 playoff maçı kazandı. NBA tarihinde Celtics karşısında bu kadar fazla playoff galibiyeti alan bir oyuncu daha bulunmuyor.

Genç ve korkusuz ekibi bu üstünlüğü bozabilir mi? Brad Stevens nasıl bir oyun planı çiziyor? Celtics cephesinde birçok plan yapılıyor. Ve hepsinin tek bir sebebi var.

LeBron’u durdurmak.

Yazar: Renç Korzay

 

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nba hakemler

NBA’de de Var: Hakem Hatalarına Derin Analiz!

nba biletler

Doğu Finali Biletleri Dudak Uçuklatıyor!