chris paul
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM

Chris Paul’un Dünyasında İndirim Yok!

Rockets için kritik karar.

Chris Paul Süper Kontrat Peşinde

Chris Paul‘un Houston Rockets ile geçirdiği inanılmaz sezon kalp kırıcı bir şekilde sona erdi. İlk günden beri James Harden ile iyi bir ikili olmayacaklarını düşünen herkese net bir cevap veren saha generali, Golden State Warriors karşısında geçiridiği sakatlık sonrası playofflara ve şampiyonluk rüyalarına veda etti.

Şimdi ise Rockets’ı zor bir karar bekliyor. Chris Paul’un kontratını yenilemek için Rockets yaklaşık yıllık 46 milyon doları gözden çıkarmak zorunda. Kevin Durant gibi süper starlar takımı bir arada tutmak için 10 milyon dolarlık fedakarlıklar yapıyor olsa da, CP3 max kontrat dışında bir sözleşmeye imza atmayacak.

Chris Paul ne kadar eşsiz bir oyun kurucu olsa da 33 yaşında olduğunu ve kariyeri boyunca sakatlıklar ile boğuştuğunu belirtmek gerekiyor. Warriors’ı yenmekle kafayı bozmuş olan Daryl Morey ise oyun kurucuyu tekrar takıma katmanın önceliklerden biri olduğunu açıklamıştı.

Yaz sezonunda LeBron James‘i de kovalaması beklenen Rockets’ın hem Chris Paul’a max kontrat verip hem Kral’ı max kontrat ile takıma katması ciddi bir finansal yük getirecektir.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Klay Thompson

Klay, Irving’in Yokluğundan Ötürü Mutlu!

mo bamba

Mo Bamba, Westbrook ve Wall’dan Daha Mı Hızlı!?