chris paul james harden
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Chris Paul: “James Harden MVP Olacak”

Başka yolu yok.

Bay Sakal’ın Zamanı

Houston Rockets‘ın Chris Paul deneyi herkesin beklediğinden çok daha verimli oldu. İki başlı bir canavar yaratan Mike D’Antonio muazzam bir akıcılıkta basketbol oynatıyor. Chris Paul arkadaşları için olayı kolaylaştırıyor olsa da kuşkusuz bu senenin kahramanı James Harden.

CP3 için Bay Sakal’ın etkisi ortaya koyduğu inanılmaz istatistiklerden çok daha öteye geçmekte.

“Sezon başından beri kaç farklı ilk 5 ile sahaya çıktık. Herkes sadece istatistiklere bakıyor fakat etkisi rakamların çok ötesinde. Ben her maçı izliyorum ve net bir şekilde etkisini görüyorum. Bu kadar dinamik bir oyuncu görmedim. Hem skor bulup, hem asist yaratan, ne gerekiyorsa yapan bir oyuncu. Bence herkese neden MVP olacağını gösterdi. O MVP olacak ve yarış yakın bile değil.”

31.5 sayı ortalaması ile ligin en skorer oyuncusu olan Harden ayrıca 9.1 asist 5.0 ribaund 1.8 top çalma ve 0.7 blok ortalamaları da tutturdu. Verimlilik puanlamasında ise Giannis Antetekounmpo, Stephen Curry, Anthony Davis ve LeBron James‘i geride bırakarak liderlik koltuğunda oturuyor.

Gerçekten akılalmaz işler yapan Bay Sakal belki de 2 kez hak edip ulaşamadığı MVP ödülüne bu sezon kavuşacak. Ve kesinlikle hakkı.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deandre jordan

DeAndre Jordan’ın Son Talibi: Portland Trail Blazers

Celtics 97 – Blazers 96