lebron james
in , ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM YORUMSUZYORUMSUZ

Chris Paul: “LeBron’un Değerini Bilmeleri Gerekiyor”

CP3’den Kral üzerine açıklamalar.

Satranç Hamleleri

Tepetaklak bir şekilde takas döneminde canlanmaya çalışacak olan Cleveland Cavaliers, LeBron James‘i mutlu etmek için çalışacak. Onu önümüzdeki sezon Cleveland’da kalmaya ikna etmek için belki de ellerindeki son şans.

Fakat farklı kaynaklar Cavaliers’ın Kral’ın gideceğinden emin olduğunu ve bu nedenle takas döneminde büyük kartlarını oynamaktan çekineceğini belirtiyor. Houston Rockets‘ın süper starı ve LeBron’un yakın arkadaşı Chris Paul ise bunun büyük bir hata olacağını düşünenlerden.

“LeBron’a sahipler. Soyunma odasında LeBron var ve bunun değerini bilmeleri gerekiyor. Bu adamın daha ne yapması lazım? Onun değerini bilin.”

Cavaliers’ın bu sezon kurduğu kadro tamamen bir enkaza dönüşmüş durumda. Jae Crowder ve Isaiah Thomas takıma hiç uyum sağlayamadı. JR Smith‘in şut atacak hali yok, Kevin Love sakat. LeBron James ise tatmin olmuş değil.

Önümüzdeki sezon için serbest oyuncu statüsünde olacak olan LeBron’un anıldığı takımlardan biri de Rockets. Elbette Paul, “Rockets’a gelirsen, senin değerini biliriz.” mesajını vermeye çalışıyor da olabilir.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paul george

Paul George: “Şu An Burada Olmaktan Mutluyum”

WhatsApp Image 2018-02-06 at 00.27.51

Sıcak Takas Dedikoduları