demar derozan
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

DeMar DeRozan: “Hepimiz İnsanız”

Süper stardan alkışlanacak açıklamalar.

DeRozan Açıldı

Süper starlar arasında Kawhi Leonard ile sessizliğini en fazla koruyan isimlerden olan DeMar DeRozan, yaptığı son röportajda özel hayatında yaşadığı sıkıntılardan bahsetti. Depresyon ve engzayiteden ciddi problemler yaşadığını belirten DeRozan, bu açıklamaların aynı sorunları yaşayanlara destek olmasını dilediğini açıkladı.

“Ne kadar yıkılmaz gözüküyor olsak da, günün sonunda insanız. Duygularımız var. Ve bazen bu duygular insana ağır basıyor. Bütün dünya üzerindeymişsiniz gibi geliyor. Bazen böyle gecelerim oluyor. Küçüklüğümden beri böyleydim.”

Yaptığı açıklamalar ile basketbol severlere farklı bir yüzünü gösteren Toronto Raptors‘ın yıldızı sessiz bir karakteri olduğunu ve kendi özel alanında yaşamayı tercih ettiğini de belirtti. 23.9 sayı 5.2 asist 4.0 ribaund ortalamaları ile oynayan DeRozan, depresyon ile boğuşurekn takımını Doğu liderliğine kadar sırtlamayı başarıyor.

“Bu yaşadıklarım gerçek. Hepimiz sonunda insanız. Bu yüzden karşıma çıkan her insana aynı şekilde bakıyorum. Kim olduğunuz umrumda değil. Sokakta karşıma çıkan en küçük insan da olabilirsiniz, dünyanın en önemli insanı da. Ben herkese aynı şekilde davranıyorum.” 

Bu sözler gerçekten belki de herkesin dinlemesi gereken sözler. DeRozan’ın yaşadığı problemleri yaşayan birçok insan bulunuyor. Bununla beraber etrafımızdakileri yargılamadan hayatımıza devam etmek de çok önemli. DeRozan’ın bu sorunlarla başa çıkarken yaptıklarına saygı duymak gerekiyor.

Yazar: Renç Korzay

 

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LeBron-James-4

Yaşlı Kurt: LeBron James

zion

Zion’dan Veda!