derozan_harden_mvp
in , ,

BEĞENDİM HAHA SİNİRLİYİM TERTEMİZ YORUMSUZ

DeMar DeRozan: ‘’MVP Harden Olmalı’’

Raptors takımının yıldızı MVP favorisini açıkladı.

DeRozan İçin Konu Kilit

Şu anda Doğu Konferansında 1. Sırada yer alan Toronto Raptors takımının yıldız şutör gardı MVP ödülüyle ilgili açıklamalar yaptı. DeMar DeRozan bu konu hakkında tartışmaların olmasının saçma olduğunu, ödülü kesinlikle James Harden’ın hak ettiğini belirtti.

DeRozan “Bunu hak etti. Bu yıl yaptığı şeyler cidden inanılmaz. O bir kilit oyuncu” diyerek eski dostuna destek verdi.

Aynı zamanda DeRozan Harden’ın geçtiğimiz sene de MVP ödülünü alması gerektiğini savundu. Harden geçtiğimiz sezon Russel Westbrook’un ardından MVP sıralamasında ikinci olmuştu.

Bu sezon muazzam bir performans sergileyen James Harden şu anda 30.9 sayı ortalaması ile ligde maç başına en çok sayı atan isim durumunda. Aynı zamanda 8.4 asist ortalaması tutturan Harden, bu alanda da 3. Sırada yer alıyor.

DeMar DeRozan, Harden hakkındaki açıklamalarına eski dostluklarından bahsederek devam etti:

Onu kafasındaki saçları(sakallarını kastediyor) olmadan önce tanırdım. Bizler beraber büyüdük. Onunla böyle yerlere geleceğimizi hiç düşünmezdik. Onunla bir muhabbete sahip olmak çok güzel bir şey. O her zaman iyi biriydi. Dediğim gibi yıllar önce nerelere geleceğimizi söyleselerdi yalan söylediklerini düşünürdük. 28 yaşında olmak ve başarılarından söz etmek güzel bir şey.

James Harden da eski dostu hakkında “O benim kardeşim gibidir. O da oldukça iyi oynuyor. Şu anda Doğu Konferansında birinci bir takımı var. Gerçekten inanılmaz şeyler yapıyor. Ondan böyle şeyler duymak benim için çok şey ifade ediyor.” diyerek DeRozan’ı onurlandırmaktan geri kalmadı.

James Harden çoğu basketbol sever tarafından MVP ödülünün açık ara favorisi olarak görülüyor. Bakalım Sakal bu sene ödülün sahibi olabilecek mi.

Yazar: Eren Şahin

Paylaş:

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cskaunicaja

CSKA Moskova 101 – Unicaja Malaga 76

olybrose

Olympiakos 87 – Brose Bamberg 79