in

YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ TERTEMİZTERTEMİZ BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM

Dennis Rodman Soygun Sırasında Yakalandı!

Hem de yoga mağazasında

Yok Artık Dennis!

Geçtiğimiz salı günü California’da Newport Sahili’ndeki bir yoga malzemeleri satan dükkanda soygun gerçekleşti. Video görüntüleri ortaya çıkan soygun, iki kadın ve iki erkek tarafından gerçekleştirildi. Video görüntülerinde yer alan iki erkekten birisi çok yakından tanıyacağımız biri isimdi. Eski NBA oyuncusu Dennis Rodman.
Dennis Rodman bildiğiniz üzere 90’lı yılların en önemli rol oyuncularından birisiydi. Detroit Pistons, San Antonio Spurs,Los Angeles Lakers forması giyen Rodman, kariyerinin en önemli başarılarını Michael Jordan ve Scottie Pippen ile takım arkadaşı olarak giydiği Chicago Bulls fomasıyla yakalamıştı. İlginç giyim ve saç tarzıyla farklı bir görüntü sergileyen Rodman, döneminde saha içinde yaptıkları kadar saha dışında da konuşulan bir oyuncu olmuştu.

Olayda kamera görüntülerini inceleyen mağaza sahibi, görüntülerde Dennis Rodman’ın kadın işçinin dikkatini başka yere çektiğini ve bu sırada kadınlardan birinin uzun kollu yeşil tişörtü çantasına koyduğu görülüyor. Başka bir noktada ise diğer kadın 2.01’lik Dennis Rodman’ın arkasına saklanarak tişörtlerden birini çantasına habersiz bir şekilde koyuyor. Görüntüler devam ederken Dennis ile birlikte yer alan diğer erkek kişinin 2500 dolarlık kristal sanat eserini sürüklenen araca koyarken düşürdüğü ve bu esnada kadının başka yoga kıyafetini çantasına koyuyor.

Bu olaydan sonra grup kırılmış kristal parçayla beraber mağazadan ayrılıyor. Bu esnada çalışan kadına 2500 doları ödemeyi reddediyorlar. Buna gerekçe olarak da kristal parçanın kırılmasına çalışanların yol açtığını savunuyorlar. Soygun sırasında 500 dolardan fazla tutarda elbise çalınırken, bunun yanında 2500 dolarlık kristal parça kırılarak Rodman’ın olduğu grup tarafından çalınıyor. Mağaza sahibi yaptığı açıklamada polise gittiklerini ve görüntülerle birlikte hırsızlık raporu oluşturduğunun açıklamasını yaptı. Bunun yanında o gün mağazada çalışanlar Rodman’ın olduğu grubun alkollü olduğunu belirtti.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=6LFBpEQdgW4[/embedyt]

Siz Dennis Rodman’ın soygun yaparken yakalanması hakkında neler düşünüyorsunuz ?

What do you think?