deron
in

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Deron Williams NBA’de Değil Fakat Bunu Pek Umursamıyor

Eski yıldız basketboldan bihaber

Deron Williams Tam Bir Ev Babası Oldu!

Geçen sezonun son maçında basketbolun en üst düzey karşılaşmasında sahaya çıkan Deron Williams, bu sezon free agent olarak daha topu eline almadı diyebiliriz. Eski takımı Cavaliers bu sezonun açılış maçında Boston Celtics ile karşılaşırken, Deron eşi Amy ile birlikte Dallas’ta evinde yemek pişiriyordu, bir diğer odada maç açık olmasına rağmen Gordon Hayward’ın sakatlığını bile arkadaşlarının cep telefonu mesajından öğrendi.

İkinci gece bu sefer maçı izlemeye kararlı olan Deron, Houston RocketsGolden State Warriors maçı karşısına oturdu. Başlama seremonisinin uzun sürmesi nedeniyle kanalı değiştirip sonrasında da ekran karşısında uyuyakalan eski yıldız, basketboldan şuanda koptuğunu belirtiyor.

33 yaşındaki 3 kez all-star olmuş eski yıldız anksiyete ve boşluk içerisinde yeni hayatında kendini yoğun tutmak için uğraşıyor. Golf oynamayı seven Deron, turnuvalara katılıyor, dışarıdaki etkinliklere katılarak hayattan zevk almaya çalışıyor. Ailesinin kayak sevdiğini belirten eski yıldız, şuanda aktif oynamadığı için kayağa başlamadığını belirtiyor.

Ayrıca yatırımlarını takip eden yarı emekli oyuncu spor merkezi, saat üretimi ve gayrimenkul işleri üzerinde sıkı takipte.

Kendisini severek izleyenler olarak tekrar sahada görmek istesek de öncelikle mutlu olmasını dileriz.

Yazar: Çağdaş Arman Bulut
Editör: Okan Burhan

(http://bleacherreport.com/articles/2744678-deron-williams-is-not-in-the-nba-and-he-doesnt-seem-to-care)
Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

16 points
Upvote Downvote

One Comment

Leave a Reply
  1. mükemmel bir yazı, tüm hayatım bir anda berraklaştı, bu nedir ya? dünya varmış, oturmuş deron williamsın acaba golden state warriors houston maçını izlerken ağzından salya aka aka uyuyakaldı mı kalmadı mı diye düşünüyordum, çok teşekkür ederim, kalmış! mükemmel bir site, bizim meraklarımızı, adeta içimize bir öküz gibi oturan deron williams endişelerimizi gidermeye devam edin, harikasınız, size bağış yaparak yardımda bulunmak isterim, siz de olmasanız deron williamsın açılış maçı sırasında evinin hangi odasında olduğunu bilemeyecektik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kyrie irving

CELTICS Yeşili

tyronn lue

Tyronn Lue: “Fazla Büyütülüyor”