booker
in ,

BEĞENDİM

Devin Booker Yolcu Mu?

Devin Booker’dan ayrılık sinyalleri geliyor.

“Bu Muhtemelen Playofflara Katılamadığım Son Sene”

Phoenix Suns‘ın genç sutörü Devin Booker playofflara kalmak istediği yönünde bazı açıklamalarda bulundu. Booker bu sene muhtemelen playofflara katılamadığı son sene  olacağını söyledi.

Booker yaptığı açıklamalarda “Playofflara katılmamaktan gerçekten bıktım. Ciddiyim. Bu sene muhtemelen playofflara katılamadığım son sene olacak. Şu anda, playofflara katılmayı garantilemeye çalışan takımların heyecanını ve isteğini görünce playoffların ne kadar önemli ve güzel olduğunu anlıyorum. Ve o maçlarda olmak, o rekabete katılmak istiyorum. Benim gibi her oyuncu playofflara katılmak ister. Fakat ben bu heyecanı hiç yaşamadım, diğerlerinden farkım bu. Şu an playoff yarışında olmayı çok isterdim.” diyerek ayrılık sinyalleri verdi.

Devin Booker, sözlerinde gayet haklı o genç ve potansiyeli olan bir oyuncu fakat hala kariyerinde hiç playoff görmedi. Tüm genç oyuncular bir kere olsa bile bu heyecanı tatmayı ister.  Gelelim asıl mesaja Booker “Bu muhtemelen playofflara katılamadığım son sene.” türü bir açıklama yaptı. Ve hepimiz biliyoruz ki Suns’ın gelecek sene de playofflara katılması çok zor acaba bu bir ayrılık mesajımı. Bunu ise bizlere zaman gösterecek.

Yazar: Umut Aytekin

Paylaş:

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sakatlık Raporu: Stephen Curry

lebron-curry-ap

2017-18 Sezonundan Unutulmazlar: I. Bölüm