draymond green
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Draymond Green’den Kontrat Teklifine Ret!

Draymond daha fazlasını istiyor.

Draymond Green İçin Tek Yol Süper Max

Golden State Warriors cephesinde şampiyonluk kutlamaları devam ederken bir yandan da gelecek hazırlıkları yapılıyor. Daha önce yaptığımız haberlerde belirttiğimiz gibi, Warriors yönetimi için bu yaz iki öncelik var: Klay Thompson ve Draymond Green‘in kontratlarını uzatmak.

Fakat Draymond işi zora sokmaya kararlı. Bu yaz 3 sene için 72 milyon dolarlık bir kontrat ile sözleşmesini uzatabilecek olan Draymond bu teklifi reddedeceğini belirtti. Neden ise süper max bir kontrat kovalayabilecek durumda olması.

Eğer Draymond önümüzdeki sene MVP veya Yılın Savunmacısı ödüllerine ulaşır, ya da All-NBA takımlarından birini seçilirse 5 senelik 226 milyon dolar değerinde bir kontrat imzalama hakkı kazanacak.

2015 senesinde 5 senelik 82 milyon dolara imza atan Draymond Green, o kontratı Kevin Durant‘i takıma getirecek finansal esnekliği sağlamak için imzaladığını açıkladı ve ekledi: “O anki hedefim şampiyonluklar kazanmaktı ve bu işe yaradı. Eğer oyunumu oynarsam, daha iyiye gitmeye devam edersem, onlar da bana hak ettiğimi vermeli, yoksa başkası verecektir.”

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

lebron james spurs

LeBron James’in San Antonio Spurs’e Gitmesi İçin Ne Gerekiyor?

lebron james lakers

LeBron James İçin Sıradaki Durak Los Angeles Mı?