draymond green rajon rondo
in , ,

HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Draymond Green Çıldırdı: “Ben Salak Değilim!”

Yeni bir rekabet, yeni bir tartışma.

Kim Kimi Kışkırtıyor?

Dün gece evinde Golden State Warriors’ı adeta domine eden New Orleans Pelicans cephesinde kahramanlardan biri kuşkusuz Rajon Rondo‘ydu. Tam 21 asist 10 ribaund ve 4 sayı ile mücadele eden Rondo takımını bir orkestra şefi gibi yönetti. Bunun dışında Draymond Green‘e kasıtlı çelme takmaya çalıştığı için de bu pozisyon sonunda bir teknik faul aldı.

İlk iki maçta olduğu gibi bu maçta da araları ciddi anlamda gerilen ikili arasında Draymond Green bu sefer suçlu olmadığını belirten taraf oldu. “Ben Rondo ile tartışmıyorum. Ona ne zaman gidip kışkırtmaya çalıştım? Bir noktada birinin doğruları söylemesi gerekiyor. Bu sefer suçlu Draymond değil. Geçmişte çok fazla oyuncuyu kışkırttım fakat bu sefer bunu yapan ben değilim. Ben sadece basketbol oynuyorum.” açıklamaları ile suçsuzluğunu savunan Draymond’a cevap Rondo’dan geldi.

“Bu onun tarzı bir oyun. Ben kimseyi kışkırtmıyorum. Draymond sahada çok fazla konuşuyor. Fakat bu oyunun bir parçası, sadece rekabet ediyoruz. Onunla mücadele etmek hoşuma gidiyor ve sadece onun seviyesinde mücadele etmeye çalışıyorum.”

Draymond ise Pelicans’ın oyun taktiğinin kendisini kışkırtmak üzerine olduğunu bildiğini ve buna yem olmayacağının altını çizerek konuyu kapattı: “Ben salak değilim, orası kesin. Ne yapmaya çalıştıklarını biliyorum. Ve buna düşecek kadar aptal değilim.”

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sad simmons

Kayıp Prens: Ben Simmons

slam

SLAM: Gelmiş Geçmiş En İyi 100 Oyuncu