kevin durant
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM

Durantula: “Takımı Ben Seçmek İstemem”

Kevin Durant kaptan olmak istemiyor.

Golden State’in Çekimser Lideri

Bu sene ilk defa uygulanacak olan NBA All Star formatınd konferans birincileri kendi takımını kuracak. Golden State Warriors‘un süper yıldızlarından Kevin Durant eğer Batı Konferansı All-Star oylamalarında birinci olarak çıkarsa takım kurmak istemediği ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Ben yapmak istemiyorum başkası yapsın. All-Star olmak çok güzel ama o işler hep ekstra. Ben sadece çıkıp oynamak istiyorum. Yeni format güzel, farklı ve yaratıcı ve izleyicilerde bu durumdan gayet memnun gibi gözüküyor. Ama ben başkasının seçmesini tercih ederim.

Stephen Curry ise yeni formatı çok beğendi ve kendisinin takım seçebileceğinden bahsetti.

Neden olmasın ki? Yeni sistemde takım seçen oyunculardan da olurum hatta bunu yapmaktan gayet memnun olurum. Dışarıda oynadığımız eski dönemlerden buna alışığım küçükkende de takım seçen adam hep ben olmak isterdim. Bu sahada bir ağırlığınız ve bir lider olduğunu gösterir ve bundan hoşlanırım. İlerleyen günlerde kadroları ve kadroları kimin kuracağını göreceğiz.

Şef’e Durant’in kadro seçmek istemediği sorulduğunda ise Curry, “Komik bir durum eğer Kevin seçmeyecekse ben onun yerine şeçmeye hazırım.” gibi esprili bir cevap verdi. NBA All-Star oylamalarının 2. ayağı geçtiğimiz günlerde açıklandı ve Doğuda Lebron James Batı’da ise Stephen Curryşuan başları çekiyor. 3. ve son ayakta kadroları kimlerin seçeçeği ve All Star listelerinin değişip değişmeyeceğini göreceğiz.

Yazar: Umut Aytekin

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

simmonsthebest

Ben Simmons: ”En İyi Çaylak Benim!”

cavaliers

Cavaliers’ın Yaklaşan Bela Fikstürü