lebron james
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA TERTEMİZTERTEMİZ

En İyi İlk 5’lerin Tartışılmaz İsmi: LeBron James

Kral yine bir rekor ile zirvede!

LeBron James ve Diğerleri

Bu gece Boston Celtics karşısında ölüm kalım maçına çıkacak olan Cleveland Cavaliers’da işler her zaman olduğu gibi bir kişinin eline bakıyor: LeBron James. 33 yaşında 15. sezonunu geçiren LeBron muazzam bir sezonu geride bıraktı. Bu yaşında oyununu başka bir seviyeye çıkarmış olması gerçekten akılalmaz bir başarı. Ve bu başarısı takdir edilmeye devam ediliyor.

Dün gece açıklanan All-NBA takımları ile LeBron bir kez daha normal sezonun en iyi ilk 5’ine seçildi.

Bu seçim ile beraber LeBron tam 12. kez All-NBA 1. ilk 5’ine seçilmiş oldu. Bu kategorinin liderleri Kobe Bryant ve Karl Malone‘u geride bırakan Kral bu kategoride de tarihin en iyisi olarak adını yazdırdı.

LeBron’un bu başarısı ile ilgili ilginç bir istatistik daha. Belki farkına varmış olabilirsiniz bu sezonun en iyi ilk 5’indeki tek Doğu Konferansı oyuncusu LeBron. Bu yeni bir gelişme değil.

LeBron 2014-15 sezonunda Cavaliers’a döndüğünden beri NBA’in en iyi ilk 5’ine Doğu’dan başka bir isim seçilmedi. O günden beri ilk 5’lerde LeBron ve 4 Batı Konferansı oyuncusu bulunuyor. En son 2013-14 sezonunda Joakim Noah bu başarıyı göstermişti. Joakim Noah’nın şimdiki halini düşününce iş daha da ilginçleşiyor.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

durant

Durant: “Bir NBA Takımının Sahibi Olmak İstiyorum”

chris paul

Sakatlık Raporu: Chris Paul