gregg james
in ,

BEĞENDİM SİNİRLİYİM TERTEMİZ YOK ARTIK!

En İyilerin Buluşması: Popovich Her Şeyi Deneyecek

Gregg Popovich, King’i Spurs’e getirmek için yoğun bir mesai harcayacak.

Spurs’un Yol Haritası Çiziliyor

LeBron James’in bu yaz ne yapacağı hakkındaki söylentiler aylardır bitmek tükenmek bilmiyor. Cleveland’da mı kalacak yoksa şampiyonluk için başka bir takımın yolunu mu tutacak henüz daha bilinmiyor. Çoğu takım James’in serbest kalarak kendi takımlarına katılmasını umuyor. Onu isteyen takımlar arasına son olarak San Antonio Spurs’u de ekleyebiliriz.

New York Times’tan Marc Stein’in haberine göre Gregg Popovich King’i takıma katabilmek için bu yaz sıkı bir çalışma yapıyor. Stein açıklamasında “ İkna konusunda her zaman başarılı olan Popovich’in, James’i Güney Teksas’a getirmek için zorlu bir diyaloga gireceği konusunda bilgilendirildim.” dedi.

James daha önce Popovich hakkında “Tüm zamanların en büyük koçu” diyerek ona olan hayranlığını belirtmişti. Popovich ise James’in saha içi ve dışında yaptıklarından dolayı King’i övmüştü.

San Antonio Spurs’ün, yıldızı Kawhi Leonard ile yaşadığı problemin detaylarına hala daha tam anlamıyla ulaşılamadığını düşündüğümüzde James’i takıma katmak için nasıl bir yol izleyeceklerini tahmin etmek oldukça güçleşiyor. Leonard’ın takımda kalıp kalmayacağına göre LeBron’un durumu da netlik kazanacaktır.

Ne olursa olsun James ve Popovich iş birliğini düşünmek bile heyecanlanmamıza yetiyor. Aktif oyuncuların en iyisi, aktif koçların en iyisiyle bir araya gelirse ortaya nasıl bir güç çıkacağını tahmin etmek zor değil.

Peki sizce bu birliktelik Warriors saltanatını yıkmaya yeterli olur mu? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yazar: Okan Burhan

Paylaş:

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tyronn_lue

Tyronn Lue’nun Gelecek Sezon Planları

veterans

Golden State Warriors’ın Problemi Ne?