in , , ,

TERTEMİZTERTEMİZ

Giannis ve Bucks İçin İşler Kolay Değil!

Yunan yıldızdan açıklama

Bucks Finallere Kalabilecek Mi ?

NBA’de konferans finalleri tüm hızıyla devam ediyor. Batı’da Golden State Warriors tam gaz devam ederken, onların rakibi kim olacak merak konusu. Bucks, Raptors karşısında ilk iki maçta gösterdiği müthiş oyunla 2-0 öne geçmişti. Bu maçlarda ön plana çıkan isim kusursuza yakın oyunuyla takımın süper yıldızı Giannis Antetokounmpo olmuştu.

3. maçta Toronto’da karşı karşıya gelen bu iki ekibin oynadığı karşılaşmayı Raptors, iki uzatma sonunda 118-112 kazanmayı başarıp seride durumu 2-1’e getirdi. Giannis ise ilk iki maçın aksine kötü hücum performansıyla geçirdi. 16’da 5 isabetle 12 sayıyla bitiren Yunan yıldız bunun yanında 23 ribaund, 7 asistle oynadı. Maç sonunda açıklamalarda bulunan Giannis :

”3-0 öne geçebilirdik. İyi oynayamadık. Asla kolay bir seri geçireceğimizi beklemiyordum.”

Giannis maç sonunda soyunma odasından ayrılan son Bucks oyuncusu oldu. Soyunma odasında muhabirlerin kendisine sorduğu hayal kırıklığı sorusunu duyunca ayağa kalktı ve sadece bir maç için hayal kırıklığına uğramadığını söyledi.
Kaybedilen 3. maç sonrası Giannis Antetokounmpo önderliğindeki Bucks, 4. maçta Raptors karşısında seriyi 3-1’e getirip kendi taraftarı önünde bu seriyi bitirmek isteyecektir. Şu ana kadar aç olmalarıyla iyi bir görüntü sergileyen Bucks’ın nereye gideceği merak konusu.

Sizce Bucks NBA finaline kalabilir mi ?

What do you think?