kemba walker
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK!

Gözden Çıkarılanlar: Kemba Walker

Charlotte Hornets piyasayı karıştırdı!

Yıldız Oyun Kurucu İsteyen?

Takas dönemi yaklaşırken transfer dedikoduları hızla büyümeye devam ediyor. DeAndre Jordan gibi isimlerin dolaştığı piyasaya son katılan isim basketbol severleri hazırlıksız yakaladı. Charlotte Hornets geleceği ile ilgili farklı bir karar vermişe benziyor.

Hornets yıldız oyuncusu Kemba Walker‘ın takasa açık olduğunu belirtti. Kariyerinin başından beri Hornets formasını terleten Walker konu ile ilgili “Takas edilirsem yıkılırım” açıklamasını yaparken Hornets farklı isimleri de pakete katmayı düşünüyor.

Hornets yönetimi diğer takımların Kemba’ya büyük teklifler yapmasını beklerken, kurgulanacak takaslarda Nicolas Batum, Marvin WilliamsMichael Kidd-Gilchrist ve takıma daha bu sezon katılan Dwight Howard‘ı da dahil etmek istiyor.

Michael Jordan‘ın başında olduğu takımın neden böyle bir ani yeniden yapılanma sürecine girdiğini kestirmek pek mümkün değil. Howard uzun süredir geçirdiği en iyi sezonu geçirirken, geçtiğimiz sezon ilk defa All-Star seçilen Kemba da kariyerinin en iyi basketbolunu oynuyor.

Kemba gibi bir oyuncunun talibi elbette çok olacaktır. Bakalım önümüzdeki günlerde oyun kurucunun ismi hangi takımlar ile anılacak. Gelişmeler için bizimle kalın.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

blazers

Trail Blazers 100 – Pacers 96

harden-cp3-capela

Rockets Onlarla Daha İyi