tristan thompson
in ,

YORUMSUZYORUMSUZ

Gözden Çıkarılanlar: Tristan Thompson

Yolcu kalmasın.

Cavaliers Takas Sezonunda Neler Yapacak?

Geçtiğimiz haftada aldığı ağır yenilgiler ile çalkantılı günler geçiren Cleveland Cavaliers cephesinde taşlar yerinden oynamaya devam ediyor. LeBron James takımın gidişatından hiç ama hiç memnun değil. Kral’ın Cavaliers hakkındaki açıklamalarını buradan okuyabilirsiniz.

Cavaliers kötü gidişata bir son vermek için, şampiyonluk şansının arttırmak için takas sezonunda bir hamle yapmayı planlıyor. Bunun için Tristan Thompson‘ı takas etmeye açık oldukları haberi geldi. Elbette bu isim ortaya çıktığında doğal olarak DeAndre Jordan soruları da yüzeye çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde DeAndre Jordan – Cavaliers takasını detaylı değerlendirmiştik. Merak edenleri böyle alalım!

Cavaliers’ın Tristan Thompson karşılığında ne alabileceği ise başka bir soru işareti. Paul George, DeMarcus Cousins gibi süper starları almak için Brooklyn’in draft hakkını da kullanmları şart. Ayrıca bu oyuncular kendi takımlarında kendi savaşlarını vermek ile meşgul.

2019-2020 sezonunda serbest kalacak olan Tristan Thompson 2015 senesinde 82 milyon dolar karşılığında bir kontrat imzalamıştı.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gregg Popovich

Gregg Popovich’in Kariyerinde Bir İlk!

kerem tunçeri

Soru-Cevap: Kerem Tunçeri