Isaiah Thomas
in , ,

BEĞENDİMBEĞENDİM SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM HAHAHAHA

Isaiah Thomas’ın Boston’a Dönüşü

Bu gece oynanacak maç öncesi bilmeniz gerekenler.

Thomas, Boston’da Forma Giyemeyecek

Kyrie Irving takası sonucunda Cleveland Cavaliers’a katılan Isaiah Thomas aylar sonra dün gece ilk defa yeni takımıyla sahaya çıktı. 19 dakika sahada kalan Thomas, bu kısa sürede 17 sayı 3 asist ile oynarken saha içinden %50 isabet buldu. Sezon başından beri hiçbir oyun kurucusu +15 verimlilik puanına erişemezken, Thomas ilk maçını +17 ile bitirdi. Bu gece ise Thomas geçen seneki evi Boston’a geri dönüyor.

TD Garden’a ayak basmak için can atıyor olsa da Isaiah bu gece eski takımına karşı forma giyemeyecek. Sakatlığı nedeniyle ağır bir rehabilitasyon sürecinde olan küçük adam bir süre peşpeşe oynanan maçlarda sahaya çıkmayacak. Konuyla ilgili Thomas bunları söyledi.

Şu an nerede olduğumu biliyorum ve bir maç için kendimi zorlamanın bir anlamı yok. Şubat’a kadar bekleyebilirim. Şubat ayında onlarla bir kere daha oynayacağız ve o zaman onlara bir şov sunacağım.

Bu geceki maç için Isaiah’ı alkışlarla karşılayacak olan Celtics cephesi oyun kurucu için aynı zamanda bir video da hazırlamıştı. Fakat Isaiah’ın isteği üzerine bu video sahaya çıkabildiği maç gösterilecek.

Ne olursa olsun, bu geceki Celtics – Cavaliers karşılaşmasını kaçırmak istemiyoruz. LeBron James ve Kyrie Irving tekrar karşı karşıya gelecek. Doğu’nun devleri savaşacak. Maçı izlemek isteyenler için: 04:00 S Sport.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

-1 Points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

lavar ball

NBA’in Kurucusu: LaVar Ball

stephen curry

Kamera Arkası