isaiah thomas
in , ,

SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM YORUMSUZYORUMSUZ

Isaiah Thomas: “Cavaliers Panik Modundaydı”

Cavaliers takası üzerine.

Isaiah İlk Defa Konuştu

Geçtiğimiz sezon kendi takımının kahramanı olan Isaiah Thomas, bu sezon çok ama çok farklı bir senaryo içinde. Kyrie Irving karşılığında şok bir şekilde Cleveland Cavaliers‘ın yolununu tutan oyun kurucu, yine şok bir şekilde Los Angeles Lakers‘a takas edildi. Şu sıralar Lonzo Ball‘un arkasından yedekten oyuna geliyor ve dediğimiz gibi, bu onun için bu 1 sene öncesine göre bambaşka bir dünya.

Takasın üzerinden birkaç hafta geçmesinina ardından ilk defa konu hakkında konuşan Isaiah yaşadığı duyguları ve olayların gelişimini ele aldı.

“Şaşırmıştım. Bu kadar çabuk tetiği çekeceklerini tahmin bile edemezdim. Sadece 15 maç sonra mı? Fakat bu sadece işin yöneticilik kısmı ve Cavaliers panik modundaydı. Çok fazla maç kaybediyorduk ve bir hamle yapmaları gerektiklerini hissederek herkesi temizlediler. Cleveland’a karşı her hangi kötü bir duygu beslemiyorum. Sadece işler istediğimiz gibi gitmedi.”

Thomas’ın parmak bastığı doğru noktalar bulunuyor. Kesinlikle bir hamle yapılması gerekiyordu. Küçük adam için ise önümüzde büyük ihtimal playoffları bile göremeyeceği bir sezon ve ardından serbest oyuncu statüsunde geçirebileceği bir yaz dönemi var. 29 yaşındaki oyun kurucunun maksimum kontrat istediğini göz önünde bulundurursak, neler olacağını görmek ilginç olacak.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

carmeloboom

“Benim Yaptığımı Çok Az Kişi Yapıyor”

Hornets 114 – Pistons 98