derrick rose
in

YORUMSUZYORUMSUZ SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM YOK ARTIK!YOK ARTIK! HAHAHAHA BEĞENDİMBEĞENDİM TERTEMİZTERTEMİZ

İstenmeyen Adam: Derrick Rose’un Kariyeri Son Bulabilir

Talep yok.

Rose’un NBA Kariyeri Sona Erebilir

Derrick Rose, Chicago Bulls forması ile “Ben neden MVP olamıyorum?” açıklamasını yaptığı sezon tarihin en genç MVP’si olan Derrick Rose’dan çok ama çok uzak. Sakatlıklar bir zamanlar savunmalara korku salan yıldızın kariyerini zedeledi. Ve şu sıralar NBA kariyeri de tehlikede.

Chicago defterinden sonra New York Knicks de onun için bir umut ışığı olamadı. Cleveland Cavaliers onu takas etti. Utah Jazz onu serbest bıraktı. Minnesota Timberwolves‘un onunla ilgilendiğine dair söylentiler vardı fakat yöneticileri bunları yalanladı. Aldığımız haberlere göre serbest olan Rose’a ligde hiçbir takım ilgi göstermiyor.

Sakatlıklar ve isteksizliğinin durumu etkilediğini söyleyen çoğu NBA başkanı, Rose’un kontrat bulmak için önümüzdeki sezona kadar beklemek zorunda kalabileceğini düşünüyor. Şu ana kadar bazı takımlardan 10 günlük kontrat teklifleri alan Rose’a uzun süreli bir teklif yapılmış değil. Koskoca Rose’a 10 günlük kontratların yapılması her açıdan çok üzücü. Fakat bir o kadar da gerçek.

Geçtiğimiz sezonlarda katıldığı takımlar ile yaşadıkları, habersiz takımı yanlız bırakmalarının da bunda bir katkısı olduğu kesin. Belki önümüzdeki sezon bir kontrat bulabilir. Belki de bu sezon bir sürpriz olabilir. Oklahoma City Thunder‘ın ilgilenebileciğine dair söylentiler var.

Fakat Rose’un NBA kariyerinin sonuna da gelmiş olabiliriz.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

stephen curry

Stephen Curry: “Rockets Ciddi Bir Tehdit, Biz de Öyleyiz”

pençe

Gregg Popovich: ”Kawhi Geri Dönebilmek İçin Çok Çalışıyor”