lebrongülüyor
in ,

BEĞENDİM TERTEMİZ YORUMSUZ

James Yeni Takım Arkadaşından Memnun

Kral yeni takımıyla oynamaktan keyif alıyor.

LeBron’un Yüzü Gülüyor

Takas sürecinin son gününde yaptığı takaslarla kimileri tarafından takdir edilen, kimileri tarafından ise başarısız bulunan Cavs, takas döneminin bitmesinin ardından oynadığı iki maçı da kazandı.

Takımdan gönderilenlerle beraber sürece nasıl bir tepki vereceği merak söz konusu olan LeBron James, şu anda takaslardan oldukça memnun gözüküyor. Cavaliers son maçında Celtics’i deplasmanda yenmeyi başardı.

LeBron maç sonu açıklamalarında takımının durumundan bahsetti. Kral Batman-Robin benzetmesini yapan Hill hakkında da bazı söylemlerde bulundu.

Güzel bir başlangıç yaptık. Sanki yeni gelenler de eskiden beri buradaymışlar gibi oynadılar.Bir süredir çaba sarf ediyorduk ancak istediklerimiz olmuyordu. Bu takımla savunma sorunlarımızı çözeceğimize ve galibiyetler alacağımıza inanıyorum. George Hill üst düzey bir basketbol IQ’suna sahip. Bu adam daha önce çok defa büyük maçlarda oynadı. Onun kesinlikle oldukça zeki oynadığını söyleyebilirim. Beraber oldukça çalışacağız.

Maç içinde iyi bir savunma yapan Cavs, Celtics gibi bir takımı %40 şut yüzdesinde tutmayı başardı. Bu takas öncesi döneme bakıldığında gerçekten büyük bir iş.

Cleveland Cavaliers‘ın şampiyonluk yarışından kopmama adına yaptığı hamleler işe yarayacak gibi duruyor. Her şey bir yana Celtics maçında da görüldüğü gibi Kral yeni arkadaşlarıyla oynamaktan memnun görünüyor.

Yazar: Eren Şahin

 

Paylaş:

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

golden state warriors

Warriors 129 – Suns 83

maxresdefault

EuroLeague Gündemi