stephen curry
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

JaVale McGee, Stephen Curry’i Sakatladığı Pozisyon Üzerine Konuştu

JaVale Mcgee, Şef Curry konusunda üzgün.

Warriors Reviri

6 maçlık yokluğun ardından Hawks maçıyla parkeye dönen Stephen Curry, bu maçta da sakatlanmış ve maçı yarıda tamamlamıştı. Yapılan testler sonucunda yeniden sakatlık sürecine girmesi beklenen Curry’nin ancak playoff’ların 2. Turuna yetişmesi bekleniyor.

Steph Curry ile ilgili soruları yanıtlayan JaVale McGee sakatlığın bir parçası olduğu için çok üzgün olduğunu belirtti. Öncelikle pozisyonu tekrar hatırlayalım.

“O bizim yıldız oyuncumuz. Bir sakatlıktan döndükten sonra kimse onun bu şekilde sakatlanmasını istemezdi. Bu yüzden bu sakatlığın bir parçası olduğum için çok kötü hissediyorum. Orada sadece topu bloklamaya çalışmıştım.” sözleri ile pişmanlığını dile getiren JaVale, geçen sezon Zaza Pachulia‘nın Kevin Durant‘i sakatladığı pozisyon ile çok benzer bir pozisyon yaşadı.

Bu sene başında her kesim tarafından şampiyonluğun bir numaralı adayı kabul edilen Warriors, Curry’nin uzun sürmesi beklenen sakatlığıyla bir darbe daha aldı. Bu onların süper starları olmadan bir süre daha oynamak zorunda olmaları demek. Bakalım bu süreç onları şampiyonluk yarışında nasıl etkileyecek?

Yazar: Eren Şahin

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

david robinson tim duncan

Nostalji: Eski Zamanın İkiz Kuleleri

lebron james

Nets 114 – Cavaliers 121