jayson tatum
in , ,

HAHAHAHA BEĞENDİMBEĞENDİM TERTEMİZTERTEMİZ SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Jayson Tatum, LeBron James Posterini Anlatıyor!

Kimilerine göre sezonun en iyi çaylağı anlatıyor.

Tatum: “Bunu Hiçbir Zaman Unutmayacağım.”

2017 Draft’ının 3. sırasından seçilen Boston Celtics’li Jayson Tatum, belki de NBA playoff tarihinin en iyi çaylak performansını sergiledi. Kyrie Irving ve Gordon Hayward’ın yaşadığı talihsiz sakatlıklar bir bakıma Tatum’un faydasına oldu; kendisini NBA camiasına kanıtlamak için gerekli dakikaları alabilmiş oldu.

Yaptığı bütün etkileyici şeyler ve kariyerinin ilkleri dahil, Tatum’un sonsuza kadar en heyecanla anacağı saniye, LeBron James’in üzerinden bastığı smaç olacak. Verdiği bir röportajda o smaç hakkındaki düşünceleri sorulan Tatum, “Ona neden bağırdığımı ve tosladığımı bilmiyorum… Ama yaptığım için memnunum. Bunu hiçbir zaman unutmayacağım. Ama savunmaya doğru geri koşarken ‘Aman Tanrım. Yaptığıma inanamıyorum’ diye düşünüyordum” şeklinde cevap verdi.

Çaylak sezonunu geride bırakan Tatum’un sezonu 13.9 sayı, 5.0 ribaunt, 1.6 asist ve 1.0 top çalma ortalamasıyla; Doğu Finali’nin 7. maçına kadar savaştığı playoff’ları ise 18.5 sayı, 4.4 ribaunt, 2.7 asist ve 1.2 top çalma ortalamasıyla tamamladığını tekrar hatırlatmakta fayda var!

Yazar: İrem E Yaman

Author Details
Doğma büyüme İzmirli olan Umut Berk, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde İngilizce İşletme ve İngilizce İktisat okuyor. DSİ, Ege Elit ve Dokuz Eylül SK’de profesyonel olarak 10 yıl basketbol oynadı. Basketbol ile ilişkisi ise 2004 yılında bu oyuna aşık olmasıyla başladı.

What do you think?