john wall
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM

John Wall Evine Döndü: Adidas

Yıldız oyun kurucudan sponsorluk imzası.

Adidas Zamanı!

Son senelerde çıkardığı başarılı basketbol ayakkabıları ile pazardaki gücünü her geçen gün güçlendiren Adidas kadrosuna bir süper star oyun kurucu daha ekledi. James Harden ve Damian Lillard‘ın başarılı serilerinden sonra John Wall‘un için ne yapacaklarını göreceğiz. Geçtiğimiz günlerde Damian Lillard’ın son modeli hakkında geniş bir inceleme yapmıştık. Basketbol ayakkabısı almayı düşünenler yada meraklısı olanlar ilk önce kesinlikle bu yazıyı okumalı: Değer Mi? : Adidas Dame 4

John Wall birkaç senedir sponsorsuz yoluna devam ediyordu. Farklı markalar ile konuşan Wall-Star sonunda Adidas ile 5 senelik bir sözleşme imzaladı. Adidas bünyesinde iki imza ayakkabısı çıkaran Wall’un sözleşmesi J Wall 2’den sonra bitmişti. Bu noktada Adidas kendisine 8 senelik 66 milyon dolar değerinde bir sözleşme teklif etmiş, fakat Wall bunu yeterli bulmadığı için reddetmişti. O senelerden Wall’un giydiği Adidas modeli.

john wall

Wall’un yeni sözleşmesi hakkındaki detaylar henüz elimize ulaşmadı fakat senelik 8 milyon dolardan çok daha fazla kazanacağından emin olabilirsiniz.

Yazar: Renç Korzay

(https://www.sbnation.com/2018/1/7/16860422/john-wall-adidas-shoe-deal-nba-welcome-back)

 

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

andrew bogut

Andrew Bogut’un Sıradaki Durağı Neresi Olacak?

lebron james ricky davis

LeBron James’in 5000$’lık Ricky Davis Hikayesi