jr smith
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

JR Smith O Akılalmaz Anı Anlatıyor!

JR Smith ile birkaç hafta gerisine gidiyoruz.

JR Smith: “Herkes Hata Yapar”

NBA Finalleri’nin ilk maçında LeBron James 51 sayı 8 asist 8 ribaund ile insanüstü bir performans sergiledi. Fakat bu hiçbir zaman hatırlanmayacak. O maçtan, hatta o seriden hatırlanacak tek an JR Smith‘in maçın bitimine saniyeler kala aldığı hücum ribaundu ve sonrasında zamanı geçirmek adına yaptıkları olacak.

Yaşananlarda aylar sonra JR Smith yeni sezon hazırlıkları için kamera karşısına geçti ve o unutulmaz anı yorumladı.

“Hepimiz hata yapabiliriz. Takım arkadaşlarımın bunu bilmesi ve beni desteklemesi bana yardımcı oldu. Koçlarımla konuştum ve herkes 100% beni destekledi. Bana soyledikleri arasında en çok öne çıkan ‘Evet, şutu kullanmadın fakat ya ribaundu alamasaydın? O zaman ne olacaktı? Aynı durumda olacaktık’ oldu. Ya şutu kullanıp kaçırsaydım? O zaman ne olacaktı?”

Açıkçası maçtan sonra sinirden soyunma odasındaki tahtaya yumruk atarak elini zedeleyen LeBron’un bu şekilde düşündüğünü hayal etmek oldukça güç.

33 yaşındaki JR Smith kariyerinin bu noktasında basketbolu değil ailesine ön plana koyduğunu ve önümüzdeki sezon en büyük hedefinin genç oyunculara yardım etmek olduğunu belirtiyor. JR ve yeni sürüm Cleveland Cavaliers sezonu 2 Ekim’de Boston Celtics karşısında oynayacakları sezon öncesi maçı ile açacak.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tyronn Lue’dan İddialı Açıklamalar!

Pierce, Kyrie ve LeBron Arasında Özel Bir Rekabet Olacağını Düşünüyor