markelle fultz
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM TERTEMİZTERTEMİZ

Karar Senin Markelle Fultz!

Çaylak için karar vakti.

76ers Topu Fultz’a Bıraktı

Sezon başından beri gizemli sakatlıklarla boğuşan Philadelphia 76ers‘ın çaylağı Markelle Fultz için karar aşamasına gelinmiş durumda. Omzundan geçirdiği sakatlık ile başlayan yolculuk, Fultz’un şut stilini tekrardan öğrenmesine kadar gitmişti. Şimdi ise kontrol artık onun elinde.

76ers ekibi Fultz’un kendilerine hazır olduğunu söylemesini bekliyor. Aylardır süre gelen çalışmalar sonucunda Koç Brett Brown şut stilinin düzeldiğine tamamen inanmış durumda.

“Eğer videoları izlersek hepimiz şut stilinin gayet iyi olduğunu göreceğiz. Fultz kendini hazır hissettiğinde, omzu ile ilgili, sağlığı ile ilgili, her şeyi göz önünde bulundurup ‘Hazırım’ dediğinde onu destekleyecek bir ekibimiz var. Takım arkadaşları, sağlık ekibi ve koçlar olarak arkasındayız ve geri dönmeye hazır olduğunda onu bekliyor olacağız.”

Normal sezonun neredeyse sonuna gelmiş bulunuyoruz. 76ers an itibariyle 4. sırada ve bu onlar için gayet iyi bir başarı. Oyun kurucu pozisyonunda oynayan Ben Simmons, Yılın Çaylağı ödülüne kesin bir şekilde ulaşacak. Fultz playofflar için kendini denemeli mi, yoksa 76ers şu anki düzenle devam mı etmeli?

Yorumlarınızı bekliyoruz!

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

lebron james

LeBron James’in Vücudunu İçin Harcadığı Çılgın Para!

kevin durant

Kevin Durant: “Herkes Sakin Olsun”