kawhi leonard
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Kawhi Leonard Defteri Kapandı!

Spurs cephesinde çalkantılar devam ediyor.

Sezonun Bilmecesi

Playofflara 7. sıradan girmeyi başaran San Antonio Spurs serinin ilk serisinde karşısında neden şampiyon olduğunu hatırlatmaya kararlı bir Golden State Warriors buldu. Yakın bile geçmeyen bir ilk maç boyunca Kawhi Leonard‘ın bench tarafında bile olmaması, stada bile gelmemiş olması dikkat çeken konulardan biriydi.

Gregg Popovich‘e maçtan sonra “Kawhi Leonard’ın dönme ihtimalil var mı?” sorusu sorulduğunda işlerin olduğundan çok daha karışık bir hale girdiğini fark ettik. Pop’un cevabı “Bunu bana değil, Kawhi ve grubuna sorun” oldu. Taraflar arasında bir kopukluk olduğu çok aşikar. Kawhi’ın yönetim grubu oyuncunun hazır olmadığını yönetime bildirirken, bildiğiniz gibi Spurs doktorları Kawhi’ın oynayabileceğini belirtmişti

Dün gece ile en azından bu sezonluk Kawhi Leonard defterini kapamış olduk. Pençe bu sezon playofflarda da geri dönmeyecek. Bilinmezliklerle geçen bir sezonun ardından Kawhi’ı ilginç de bir yaz bekliyor.

Alınan haberlere göre Spurs yönetimi süper starına 200 milyon dolarlık dev bir kontrat önermek için hevesli. Fakat bu yaşananlar yönetim ve Pençe arasında ciddi bir sıkıntı yaratmış olabilir. Elbette Kawhi’ın takas edilebilir duruma gelmesini bekleyen sayısız takım bulunuyor.

Yazar: Renç Korzay

 

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ersan

Profesyonel!

harden

Rockets 104 – Timberwolves 101