kawhi leonard
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Kawhi Leonard Sessizliğini Bozdu!

Pençe’den kariyeri üzerine açıklamalar.

Sonsuza Kadar Spurs

Bu sezon boyunca yılan hikayesine dönen bir dönemden geçen Kawhi Leonard sonunda sessizliğini bozdu. Sezonun başından beri sadece 9 maça çıkabilen Pençe, iyileşme sürecinin en doğru şekilde devam etmesi için yönetim tarafından parkelerden uzak bırakılmıştı. Bunun üzerine çıkan dedikoduların ardı arkası kesilmedi.

Gregg Popovich, yıldız oyuncusunun bu sezon döneceğinden ciddi şekilde şüpheli olduğunu belirtirken, farklı kaynaklar Kawhi’ın Spurs yönetimi ile anlaşamadığını ve takımdan ayrılmak istediğini belirtmişti. Pençe basketbol severlerin aklındaki soruları cevapladı.

“Alınan her kararı grup halinde aldık. Aramızı bozan bir durum yoktu. Koç Pop ile sürekli iletişim halindeydim. Yönetimle de öyle. Sonuç olarak kararımız bu oldu.” sözleri ile durumuna açıklık getiren Kawhi ayrıca sahalara dönmeye de yakın olduğunun altını çizdi. Acının azaldığını belirten Kawhi belki de en net cevabı “Kariyerini Spurs ile mi sonlandırmak istiyorsun?” sorusuna verdi.

“Kesinlikle.”

13 Ocak tarihinde en son sahaya çıkan Pençe için hala kesin bir dönüş tarihi yok. Fakat hem yönetim hem de kendisi sezon sona ermeden tekrar sahaya çıkacağından ümitli. San Antonio Spurs ise uzun zamandır ilk defa Batı Konferansı’nda 6. sıraya kadar gerilemiş durumda.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Houston Rockets v Oklahoma City Thunder

Rockets 122 – Thunder 112

Durantula

“MVP” Ödülü Durantula’nın Umrunda Değil