kawhi leonard
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Kawhi Leonard ve Spurs Arasında Neler Oluyor?

Gerginlik, kopukluk ve belirsizlik.

Bir Garip Sezon

Sezonun başından beri sadece 9 maça çıkabilmiş olan süper star Kawhi Leonard ve takımı San Antonio Spurs arasında şu sıralar ilginç gelgitler yaşanıyor. Gregg Popovich‘in Kawhi’ın oynayabilecek durumda olmasına rağmen sezonun geri kalanını kaçırabileceğini açıkladığı basın toplantısından beri soru işaretleri büyümeye devam etmekte.

NBA’in en güvenilir kaynaklarından biri olan Adrian Wojnarowski, bu açıklamayı Popovich’in basına değil direk Pençe’ye yaptığını düşünenlerden.

“İlk defa Popovich’in bu konu hakkında sinirlendiğini açık olarak gördük. O güne kadar takımın kapıları arkasında tartışılan bu konu herkesin sinirlerini bozuyordu. Kawhi’ın dönüp dönmeyeceği Spurs’un geleceğini derinden etkiliyor. Önümüzdeki sene sonunda serbest kalacak olan Kawhi’ın geleceğini de aynı şekilde etkilemekte. Bu durum yönetim, takım, oyuncular ve koçlar arasında inanılmaz bir stres yaratmış durumda.”

Woj ise açıklamalarının devamında Kawhi’ın iletişim sorununun durumu ateşlediğinin de altını çiziyor: “Burada olmak istiyor mu? San Antonio’da kalmak istiyor mu? Çıkıp bu sorulara cevap verip herkesi rahatlabilir. Fakat bunu yapmıyor. İlk günden beri iletişim sorunları olan bir oyuncu. Özel hayatına odaklanan, çekingen bir yapısı var. Koçlarına, takım arkadaşlarına da çok bir şey söylemiyor. Spurs ve Kawhi arasından inanılmaz bir kopukluk olduğu bir gerçek.” 

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

jimmy butler

Sakatlık Raporu: Jimmy Butler

nba all-star

Fevkaladenin de Fevkinde: En İyi All Star Maçları