in ,

BEĞENDİM YOK ARTIK!

Kawhi Leonard’dan Beklenmedik Hamle!

Raptors Taraftarlarını Sevindirecek Haber!

Kawhi Leonard & Ev

Bildiğiniz üzere Toronto Raptors, yaz döneminde bir risk alarak takımına Kawhi Leonard’ı dahil etti. Leonard’ın takımda kalıp kalmayacağının bir garantisi yok ve çoğu basketbolsever onun Toronto’daki kariyerinin kısa süreceği kanısında. Raptors yönetimi ise Oklahoma City Thunder’ın Paul George’a uygulamış olduğu yeniden imzalama yöntemini Kawhi’a yapabileceğinden ümitli.
Bu kadar söylenti arasında Kawhi, beklenmedik bir hamleye imza attı. Kanada’da en az bir sezon boyunca yaşayacak olan Kawhi, Toronto’da yeni bir ev satın aldı!

Toronto Raptors

‘‘Kawhi Leonard, Toronto’da yeni bir ev satın aldı. Raptors için iyi haber.’’

Tabi ki de bu hamlenin ardından Kawhi’ın sezon sonu Raptors ile yeni bir kontrat imzalayacağını söyleyemeyiz fakat yeni bir ev satın almanın ardında yatan motivasyon kaynağını da düşünmeden edemeyiz.

Bu sezonun Leonard ve takım arkadaşları için zorlu bir süreç olacağı apaçık. Doğu Konferansı’na baktığımız zaman, Boston Celtics’in genç, dinamik, yetenekli gençlerinin yanı sıra geri dönüş gerçekleştirecek olan yıldızlarını, Irving&Hayward ikilisini görüyoruz. Bir diğer tarafta ise Sixers ekibi ve tehlikeli ikiliyi yani Embid&Simmons’ı görüyoruz
Sağlıklı bir Leonard’ın Doğu Konferansı’nda en iyi oyuncu olduğunu söyleyebilirim. Savunmadaki kusursuzluğu ve hücumdaki farklı şekillerde skor üretebiliyor oluşu rakip takım oyuncuları için korkulu rüya haline geliyor. Kyle Lowry ile nasıl bir uyum yakalayacakları kafalarda soru işareti yaratırken hiç şüphesiz ‘Pençe’ bir türlü sistemin çalışmasını sağlayacaktır.

Önümüzdeki sezon Raptors’ın NBA Finallerine uzanan yolculuğu, Leonard’ın şehirde kalması için yeterli olacaktır. Ki zaten, kalacak yeri şimdiden var

Yazar: Murat Şişkolu

Paylaş:

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

suns

2018-19 Sezonu Öncesi: Phoenix Suns

Kaan Kural’a Göre Tarihin En İyi Final Maçı!