lebron-james
in ,

BEĞENDİM HAHA SİNİRLİYİM TERTEMİZ YOK ARTIK! YORUMSUZ

King James’den Takas Değerlendirmesi

”Onlarla oynamak güzel olacak.”

”Takıma Bir An Önce Adapte Olmalılar”

Lebron James, takımı Cleveland Cavaliers’ın takas döneminin bitimine saatler kala yaptığı flaş takasları değerlendirdi. Öncelikle Cavs’den gidenler Isaiah Thomas, Channig Frye, Jae Crowder, Derrick Rose, Dwyane Wade ve Iman Shumpert oldu. Gelenler ise  Larry Nance Jr., Jordan Clarkson, Rodney Hood ve George Hill.

Lebron : “Bu adamları sahaya bir an önce adapte etmeliyim. Tabi ki bu koçunda görevi ama  bu adamlarla sahada oynayacak olan da benim. Sahada yapmak istediğimiz her şeyi beraber konuşacağız. Gelen 4 oyuncuda akıllı basketbol oynuyorlar, onlarla oynamak güzel olacak. “

” Takasın son günü her zaman zor olur. Keşke bundan daha iyisi olabilseydi. Ama giden 6 oyuncuyu özleyeceğim.”

Isaiah Thomas ve Dwyane Wade ile ilgilide açıklamalarda bulunan King:

” Thomas’ın eski performansına kavuşmasını diliyorum. Sağlıklı kalmasını istiyorum bilirsiniz 7 ay oynamadı, bu herkes için zor bir durum olurdu. Los Angeles Lakers’ta kendini bulacağını eminim.”

” Ondan ayrılmak zor gelmedi (Wade için). Onunla her zaman görüşüyoruz. Onun için çok mutluyum. O evine döndü. Kalbi her zaman Miami’deydi. Onun için harika bir gelişme.”

Takaslardan sonra konuşan bir diğer kişi ise Cavs Gm’i,  Koby Altman oldu.

Altman, ” Açıkçası sezon geneline baktığımız zaman yavaş yavaş ölen, kronik hastalıklı bir takım gibiydik. O yüzden bunu değiştirmek için bir şeyler yaptık. Umarım doğru hamlelerdir bekleyip göreceğiz. LeBron James’in bu takaslardan sonra takımımızı üst seviyeye taşıyacak tek adam olduğunu biliyoruz. Umarım oda takaslardan memnundur.” açıklamalarında bulundu.

Cavaliers şampiyonluk umutlarını taze tutmak için bir an önce yeni katılan oyuncuları takıma adapte etmek zorunda. King James ve yeni ekibinin neler yapacağı herkesin merak konusu.

Yazar: Umut Aytekin
Editör: Okan Burhan

Paylaş:

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dwademia

Wade’in Eve Dönmesi ile Satışlar Patladı!

rmoly

Real Madrid 79 – Olympiakos 80