mamba beard
in ,

BEĞENDİM SİNİRLİYİM TERTEMİZ YOK ARTIK! YORUMSUZ

Kobe Bryant: “MVP Ödülü İçin Başka Aday Aramaktan Vazgeçin!”

O Olmayacaksa Kim Olacak?

Kobe MVP Tartışmalarından Sıkılmış Gibi

NBA’de 2017-2018 normal sezonunu geride bıraktık ve Play-Off heyecanı dört bir yanımızı sarmış durumda. Normal sezonun bitişiyle merak konusu olan en önemli unsurlardan bir tanesi de normal sezon ödülleri. Konu ödüller olunca insanların en çok yoğunlaştığı kategori MVP ödülü oluyor kuşkusuz. Bu sezon çok önemli adaylar, çok önemli işler yaptılar ve bu dalda sivrilen önemli isimler var. Geçtiğimiz günlerde Los Angeles Lakers’ın emekli yıldızı Kobe Bryant da bu konuyla ilgili görüşlerini paylaştı ve biraz sinirlenmişe benziyordu.

Ödül kesinlikle Harden’ın olmalı. İnsanların bu ödül hakkında tartışmasını anlayamıyorum. Bu adam daha ne yapmalı aklım almıyor. Son 3 yıldır bu ödül için ismi geçen adaylardan biriydi ve halâ başka bir isim seçebilmek adına argümanlar üretiliyor. Takımı açık ara lig lideri, 30.4 sayı ile sayı kralı, maç başına 8.8 asist yapıyor, sezon boyunca yapmadığı şey kalmadı fakat hala başka isimler MVP tartışmasına sokuluyor. Eğer o MVP olmayacaksa kim olacak? 40 sayı, 15 asist, 15 ribaunt ortalamaları yakalayan biri var da ben mi bilmiyorum?

Mamba, anlaşılan bu tartışmaların uzamış olmasından biraz şikayetçi ve konuyla ilgili fikrini açık açık ifade etmiş. Houston Rockets bu yıl James Harden önderliğinde adeta büyülü bir sezon geçirdi ve Harden’ın MVP tartışmasının en net olağan şüphelisi olduğu aşikar. Bu konuda sizin fikirleriniz neler, MVP ödülü için adayınız kim?

Yazar: Ertan Dunar

Paylaş:

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nba playoff

İlk Tur Playoff Takvimi!

warriors spurs

Seri Analizi: Golden State Warriors vs. San Antonio Spurs