kobe bryant lebron james
in , ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Kobe Bryant’ın LeBron James İsyanı!

Kobe Bryant yaşananlar hakkında konuştu.

Kobe Bryant: “Bu Saçmalığa İnanmıyorum”

Bu sezon geride bıraktığımız playoff serüveni boyunca en çok konuşulan durumlardan biri de LeBron James‘in Cleveland Cavaliers‘ı tek başına sırtlaması oldu. Finallere kadar gelmesini bile bir mucize olarak değerlendiren birçok basketbol sever bulunuyor. Çoğu otoriteye göre Golden State Warriors’a karşı finallerde şans verilmeyen Cavaliers’ın en büyük eksiği LeBron’a yardım edecek istikrarlı bir kadro bulunmaması. Fakat Kobe Bryant aynı fikirde değil.

Yaptığı açıklamalarda bu bahaneyi duymaktan sıkıldığını belirten Kobe Bryant, Kral’ın yeterince yardıma sahip olduğunu düşünüyor.

“Bana göre etrafında yeterince yetenek var. Müthiş bir şutör olan Kyle Korver var, her zaman iyi bir oyuncu olmuş olan JR Smith var. Bu sezon yaptığı tek hata önceki sezon yaptığı katkıları unutturdu. Bir All-Star olan Kevin Love ve Batı Konferansı’nda 17 sayı ortalaması ile oynayan Rodney Hood bulunuyor. Birkaç sene öncesi gibi oynayan Tristan Thompson ile beraber yeterince parça var gibi. LeBron’un büyüklüğünden bahsederken diğer oyuncuları yerin dibine sokmanın bir anlamı yok. Onlar da gayet yetenekli. Bir avuç çöp ile oynuyormuş gibi konuşuluyor ve bu saçmalığa inanmıyorum.”

Gerçekten Kobe ile aynı fikirde olan var mı?

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kevin durant

Ona Sahip Olmak Bir Lüks: Kevin Durant

76ers

Süreç Bitti, Colangelo Gitti!