kobe bryant
in ,

Kobe LeBron’dan Daha Yetenekli…Mamba Bunu Beğendi!

Ortalık Karıştı

Kuzenim Beğenmiş

NBA geçmişten günümüze birçok tartışmaya ev sahipliği yapmış bir lig. Hem takımlar arası hem de oyuncular arası rekabetin getirdiği “en iyisi” olgusunu insanların tartışmaya doyamadığını söylemek hiç de yanlış olmayacaktır. Bu tartışmaların yakın tarihteki en büyük örneklerinden bir tanesi ise: Kobe BryantLeBron James mi konusu şüphesiz.

Bu iki oyuncunun arasında oldukça güçlü bir rekabet olduğu aşikar. Özellikle Mamba’nın ligde olduğu dönemlerde bu konuyla ilgili her gün en az bir tartışma yapılmaktaydı. Geçtiğimiz günlerde ise Los Angeles Lakers’ın efsanesi Kobe Bryant, tabiri caizse sosyal medyanın azizliğine uğradı diyebiliriz. Twitter’da bir kullacının attığı tweet’i beğenen Mamba, tüm dikkatleri bir anda üstüne çekti adeta.

kobe bryant

“Eğer bu oyunu oynuyor olsaydınız, Kobe’nin LeBron’dan daha yetenekli olduğunu bilirdiniz”

Çok kısa bir süre sonra beğenisini geri çeken Kobe, atılan bu tweeti beğenerek adeta sakinlemiş bir ateşi tekrar alevlendirmiş oldu. Sosyal medyanın zaman zaman ufak çaplı olsa da kargaşalar çıkarabildiğini hepimiz biliyoruz. Bu olayın aslı astarı tam olarak ne emin değiliz ancak Kobe’nin bu tweeti yanlışlıkla beğenmiş olma ihtimali de oldukça yüksek.

Ne dersiniz, bu işin arkasında Mamba’nın kuzeni olabilir mi?

Yazar: Ertan Dunar

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ersan ilyasova

Sürece Güvenenler: Ersan İlyasova

philadelphia

Philadelphia’nın DEV Transfer Hedefleri!