kyrie irving
in , ,

BEĞENDİMBEĞENDİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Kyrie: “Cleveland’dan Ayrılmam Kaçanılmazdı”

Kyrie ve Cavaliers’ın çalkantılı ilişkisi.

Kaçınılmaz Son

Dün gece eski takımına karşı bir kez daha sahaya çıkan Kyrie Irving, Cleveland Cavaliers kadrosundan ayrılışı ile ilgili açıklamalar da yaptı. 25 yaşındaki süper star Boston Celtics‘i Doğu Konferansı’nın zirvesine taşımak ile meşgul olmakla beraber, geçmişte yaşananları “kaçınılmaz” olarak sınıflandırdı.

Ayrılmam kaçanılmazdı. Bunu hissedebiliyordum. Konu ile ilgili açıklama yapmaktan kaçındım çünkü gerçeği biliyordum. Onlarda biliyordu. Bu nedenle başkalarının söyledikleri önemli değildi. Beni orada istemiyorlardı.

Kyrie’nin haklı olduğu bir nokta var gibi gözüküyor. Cavaliers cephesi Kyrie’yi takas etme opsiyonları Haziran ayında, henüz Kyrie takas edilmek istediğini yönetime belirtmediği tarihte yoklamaya başladı.

Cavaliers üç takımlı bir takası masaya yatırdı. Kyrie ve Channing Frye‘ı Suns’a veren Cavaliers karşılığında Paul George ve Eric Bledsoe‘yu kadrolarına katacaktı. Suns ise 4. seçim hakkını Pacers’a yollayacaktı. Takas Suns’ın draft hakkı seçiminden vazgeçmek istememesi üzerine parçalandı.

İşin belki de en kritik noktası Kyrie’nin bu takasların arkasında LeBron James‘in olduğuna inanması olabilir.

Yazar: Renç Korzay

(https://basketball.realgm.com/wiretap/248488/Kyrie-Irving-Believed-LeBron-James-Camp-Orchestrated-Initial-Trade-Talks)
(http://bleacherreport.com/articles/2752214-kyrie-irving-leaving-cavaliers-was-inevitable-says-he-could-feel-it)

What do you think?