kyrie irving
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

Kyrie Irving Celtics’e İmza Atmıyor!

Kyrie Irving’den ret!

Kyrie Irving Açık ve Net

Geçtiğimiz sezon Cleveland Cavaliers‘dan takasını isteyerek Boston Celtics camiasına katılan Kyrie Irving‘in bu hamlesinin üzerinden bir tam sezon geçti. O zamanlar şok yaratan değişim şu sıralar yazın olacakların yanında az kalacakmış gibi gözüküyor.

Kyrie’nin sözleşmesinde geriye kalan sadece 1 sezon var ve dilerse Celtics ile kontratını uzatabilir. Fakat bu soru Uncle Drew’a yöneltiğinde cevabı net oldu.

“Hayır, uzatmayacağım. Ne kontrat açısından ne finansal açıdan bunun bir anlamı yok. Önümüzdeki sezon için tek hedef şampiyonluk. Kendimi takıma tekrar entregre etmek ve şampiyonluk kazanmak istiyorum.”

Kyrie’nin haklı olduğunu belirtmek gerekiyor. Eğer bu yaz imza atmazsa, önümüzdeki yaz şimdi kazanabileceğinden 80 milyon dolar daha fazla kazanma ihtimali var. Elbette bu aralar LeBron James’in adının Celtics ile anılması da yıldız oyun kurucunun kulağına gitmiş. Cavaliers’dan ayrılma sebebinin LeBron’un gölgesinde olmaktan sıkılması olduğu bilinir bir gerçek. Kyrie kounyla ilgili bunları söyledi.

“Bu dünyada her şeyin olabileceğini gördüm ve hepsini tecrübe ettim. Neler olacak göreceğiz.”

Göreceğiz Kyrie, göreceğiz…

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gsw

Warriors’ın Playofflarda Kazandığı Çılgın Para!

kobe

“Aramamı İsterlerse Yaparım Ama Görüşmelerde Yokum!”