kyrie irving
in , ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ

Kyrie Irving: “Şampiyonluk Bağı Kopartılamaz”

Kyrie net konuştu.

Kardeşlik

Cleveland Cavaliers cephesi kendi sorunları ile boğuşurken Kyrie Irving takası ile ilgili dikkat çekici detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Daha önce belirttiğimiz gibi Kyrie’nin takas edilmek için yönetimi diz ameliyatı ile tedit ettiğinin haberleri çıktı.

Kyrie bu haberleri yalanlarken, LeBron James’in kurduğu All-Star kadrosunda Kyrie – LeBron – Love üçlüsü tekrar aynı takımda olacak. Konu ile ilgili açıklamalar yapan Kyrie aralarına hiç kimsenin giremeyeceğinin altını çizdi.

Eğer şampiyonluk kazanılan bir takımda yer aldıysanız bu bağ sonsuza kadar kalır. Bu bağı hiçbir şey koparamaz. Biz NBA finalinde 3-1’den geri gelen tek takım olarak tarih yazdık. Ve bu sonsuza kadar hatırlanacak.

İleride bunun çocuklarına ve torunlarına kadar anlatacağı bir anı olduğunu belirten Kyrie, tekrar takım arkadaşları ile birlikte olmaktan da mutluluk duyduğunu belirtti.

LeBron, Kyrie ve Love’ı tekrar bir araya getirmek dışında Russell Westbrook ve Kevin Durant‘i de takımında tekrar bir araya getirdi. Kral sanki NBA’in ilişki terapisti gibi davranmaya devam ediyor.

Yazar: Renç Korzay

(https://cavsnation.com/cavs-news-kyrie-irving-on-playing-with-lebron-james-kevin-love-again/)
Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

michael jordan kobe bryant

Jordan ve Kobe: “Bize Hala Yer Var Mı?”

NBA Oyuncularından Super Bowl Tahminleri!