in , , , , , ,

BEĞENDİMBEĞENDİM SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK!

Kyrie’nin Lakers’a Gelme İhtimali Artıyor Mu?

Windhorst konuştu

Kyrie İçin En İyi Opsiyon Lakers Mı?

NBA’de yavaş yavaş sezonun sonuna geldiğimiz bu dönemde takımların dengeleri değiştirebilecek hamleleri görmeye başlıyoruz. Bunlardan birisi de Kyrie Irving’in hangi takıma gideceği. Kyrie bu sezonu 23.8 sayı, 6.9 asist sayı ortalamalarıyla tamamlayarak Celtics’i 49-33 dereceyle 4.sırada playoff’lara taşımayı başarmıştı. Playoff’larda her ne kadar ilk turda Pacers’ı 4-0 geçmiş olsalar da, Bucks karşısında tam anlamıyla sürüklese olan bir Celtics takımı vardı. Sonuç olarak hayal kırıklıüı ile sezonu tamamlayan Kyrie İrving’in Celtics’ten gitmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Kyrie Irving’in bu yaz tercihi hangi takıma katılmak olacak merak konusu. Oyuncu opsiyonunu kullanmayacağı düşünülen yıldız oyuncunun bu yaz döneminde serbest kalması bekleniyor. Şu an da Knicks, Nets ve Lakers gibi takımlarla isimi anılan Irving’in Lakers’a katılması hakkında ESPN yazarı Brian Windhors açıklamalarda bulundu. Bu açıklamada :

”Eğer bana altı ay önce bu soruyu sormuş olsaydınız, kapının kapalı olduğunu ve bunun asla gerçekleşmeyeceğini size söylerdim. Son birkaç hafta içinde Kyrie ile LeBron’un arasındaki buzların eridi ve Kyrie, Lakers’a katılma konusunda daha açık hale geldi.”

Magic Johnson‘un istifasıyla beraber Lakers takımının biraz daha ilgi çekici bir takım olduğunu söylemeliyiz. Bu yaz dönemi Lakers organizasyon tarihinin en kritik dönemlerinden biri olacak. Anthony Davis‘i kadrosuna katmak isteyen Lakers yönetiminin bunun yanına Irving eklemesini yaptığı zaman bu üçlüyle beraber tekrardan şampiyonluğa oynayan bir Lakers yaratılmak isteyecekler. Windhorst’a göre Lakers’ın Irving’i alma şansı hala Knicks ve Nets’in altında gözüküyor. İlerleyen günlerde yaşanabilecek değişiklikler Kyrie’nin fikrini değiştirebilir.

Sizce Kyrie Irving tekrardan LeBron James’in yanına katılır mı ?

What do you think?