lakersbulls
in , ,

Lakers 103 – Bulls 94

Los Angeles Lakers (8-10) vs Chicago Bulls (3-12)

Lakers Evinde Galip

Gecenin tek maçında Los Angeles Lakers ve Chicago Bulls karşı karşıya geldi. Staples Center’da oynanan mücadelenin ilk çeyreği başa baş geçti. Lakers’ta Kyle Kuzma etkili oyunuyla ilk periyotta ön plana çıktı fakat periyodun mağlup tamamlanmasına engel olamadı. (27-23)

İkini periyotta ise Kuzma’nın şovunu Antonio Blakeney çaldı ve takımının oyunu domine etmesinde büyük rol oynadı. Bulls’un hücümlarına direnemeyen Lakers karşılık veremedi ve devre arasına 14 sayı geride girdi. (56-42)

Üçüncü çeyrekle birlikte Lakers geri dönüşün fitilini ateşledi. Julius Randle muhteşem performansıyla bu geri dönüşe öncülük etti. Bulls ise ilk iki çeyrekteki görüntüsünden bambaşka bir hale büründü ve bu dağınıklığın bedelini ağır ödedi. Lakers 14 sayılık farkı eriterek 3e kadar düşürdü ve son periyota umutlu girdi.

Üçüncü çeyrekte yakaladığı havayı son periyota taşımayı başaran Lakers farklı geri düştüğü maçtan galibiyetle ayrıldı ve sekizinci galibiyetine ulaştı.

Lakersta Kyle Kuzma 22 sayı 5 asist 3 ribaunt , Kentavious Caldwell-Pope ise 21 sayı 4 asist 9 ribauntluk performans kaydederek galibiyette önemli bir rol oynadı. Denzel Valentine‘in 17 sayı 4 asist 9 ribauntluk katkısı ise Bulls’un mağlubiyetine engel olamadı.

İstatistikler:

Özet:

https://www.youtube.com/watch?v=3fzsq5oskA8

Yazar: Okan Burhan
Editör: Okan Burhan

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tyronn lue

Tyronn Lue: “Fazla Büyütülüyor”

paul millsap

Sakatlık Raporu: Paul Millsap