lebron james
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

LeBron James Efsaneleri Geride Bırakmaya Devam Ediyor!

Listelerin zirvesine doğru.

Sıradaki!

NBA Finalleri’nin ikinci maçı ilk maça göre çok daha tek taraflı geçti. İlk maçında son saniyelere kadar yaşadığımız heyecan yerini 19 sayılık bir Golden State Warriors galibiyetine bıraktı. Cleveland Cavaliers cephesinde kuşkusuz geçen maçın sinir bozukluğu da devam ediyor.

İkinci maçı normal insan standartlarında muhteşem, fakat kendi standarlarında olağan kabul ettiğimiz 29 sayı 13 asist 9 ribaund ile tamamlayan LeBron James bir efsaneyi daha devirmeyi başardı. Üçüncü çeyrekte bulduğu basket ile NBA Finalleri tarihinde bulduğu sayı toplamını 1327’ye çıkaran LeBron, 1317 sayıya sahip olan Kareem Abdul Jabbar‘ı geride bıraktı.

Listenin tepesinde Los Angeles Lakers efsanesi Jerry West bulunuyor. Katıldığı finaller boyunca toplam 1697 sayı üreten Bay Logo bu kategorinin zirvesinde.

Tarihi performanslar ortaya koymaya devam etse de LeBron James için bu sezonki şampiyonluk yarışı hızla sona geliyor. Seride 2-0 geride olan Cavaliers önümüzdeki iki maçı evinde oynayacak. Ve bunlardan bir tanesini bile kaybetmesi, Warriors’ın evinde şampiyonluk kutlamalarına hazırlaması için yeterli.

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

stephen curry

Warriors 122 – Cavaliers 103

kawhi

San Antonio Spurs’de Sular Durulmuyor!