lebron james
in , ,

BEĞENDİMBEĞENDİM HAHAHAHA SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK! YORUMSUZYORUMSUZ

LeBron James, Golden State Warriors’ın Teklifini Dinleyebilir!

Yılın en çılgın iddiası

Yer Yerinden Oynar

En büyük basketbol kaynaklarından biri olan ESPN bu sefer oldukça çılgın ve korkunç bir iddiayla basketbol gündemini salladı. Yaptıkları habere göre eğer Warriors gerekli bütçeyi sağlayabilirse, yaz döneminde serbest oyuncu olacak LeBron James ile anlaşma sağlayabilir.

İşte elimizde ulaşan çılgın haberler.

Şu anda Golden State Warriors’un LeBron ile ilgilendiğine dair hiçbir kanıt yok.

Ancak LeBron James’in Cavs’in sahibi Dan Gilbert ile arasının hiç de iyi olmadığı ve Cavaliers’ın bürosundan memnun olmadığı önceden de belirtilmişti. Fakat Warriors’un hem şampiyonluk şansının yüksek olması, hem de organizasyon yapısı her oyuncunun dikkatini çekecektir.

Olası bir takasın ise Lebron James’in Warriors’a katılması için en mantıklı senaryo gibi gözüküyor. Warriors bu takas için Klay Thompson ve Andre Iguodala’yı kullanabilir. Bu sayede hem Warriors bütçesinde yer açar, hem de Cavaliers’i takasa çekmiş olur.

Ancak bütçesini James’i alacak şekilde kurması Warriors için pek de kolay olmayacak. Öncelikle Kevin Durant oyuncu opsiyonunu kullanmamalı ve bu yıl aldığı 25 milyon dolardan daha az bir ücret ile oynamayı kabul etmeli. Bunun yanında Shaun Livingston’ın da gönderilmesi gerek. Kısacası Warriors bench’inin ligin en düşük bütçeli bench’i olması lazım.

Acaba LeBron bu konu hakkında ne düşünüyor? LeBron James gerçekten Warriors’a gidebilir mi?

Sene başından beri çok defa LeBron James’in yaz döneminde Cleveland’dan ayrılacağını duymuştuk. Lakers, Rockets ve Clippers haberlerini daha önceden duysak da Warriors bizim için yeni oldu ve kesinlikle en çarpıcısı oldu. Çünkü böyle bir şeyi hiç kimsenin beklemediğini söyleyebiliriz. Bu takas gerçekleşirse gerçekten NBA tarihinin en çarpıcı takası olabilir.

Yazar: Eren Sahin

(http://www.espn.com/nba/story/_/id/22281387/golden-state-warriors-play-lebron-james)

 

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

small

20 Yıllık Başarı; Bir Popovich Hikayesi

jjuj

Joe Johnson Takaslanabilir