lebron james
in , , , , , ,

BEĞENDİMBEĞENDİM SİNİRLİYİMSİNİRLİYİM TERTEMİZTERTEMİZ YORUMSUZYORUMSUZ

LeBron James’in Görüşmeye Açık Olduğu Takımlar!

Kral’ın listesi.

LeBron Kimlere Açık?

Geçen sezonun sonundan beri kesinlikle en çok tartışılan konu LeBron James‘in bu sezon sonunda hangi formayi giyeceği. Cleveland Cavaliers cephesinde işler felaket gitmeye devam ettikçe, Kral’ın Cleveland’da kalmamasının olasılığı da yükseliyor. Dün bomba gibi düşen Golden State Warriors dedikodusu ise bu konuyu tekrar ateşledi.

Eğer yeterli maaş boşluğunu yaratabilirlerse Warriors ile görüşmeye açık olduğu öğrenilen LeBron’un listesinde başka hangi takımlar var? Sizler için öğrendik.

Şampiyonluk kültürü olan Warriors ile beraber aynı kültürü paylaşan San Antonio Spurs, LeBron’un görüşmeye açık olduğu diğer takım. Ben şahsen LeBron’u en çok Spurs forması ile görmek isterim. Spurs forması ile görmekten çok, Gregg Popovich gibi bir usta ile çalışmasını, kariyerinin son dönemlerini kariyeri boyunca sahip olamadığı bir seviyede olan koçla geçirmesini isterim.

Kral’ın açık olduğu diğer takımlar ise Los Angeles Lakers, Houston Rockets ve Miami Heat. Aralarında en büyük maaş esnekliği 51 milyon dolar ile Lakers’da bulunuyor. LeBron’un 2018-19 sezonunda alacağı maaş yaklaşık 35.6 milyon dolar. Rockets kadrosunda en yakın arkadaşı Chris Paul‘un yakaladığı başarı ve James Harden‘ın MVP performansı ise şampiyonluk şanslarını arttırmakta.

LeBron’un nereye gideceğini henüz bilmiyoruz. Fakat her geçen gün bu sezon Cavaliers ile geçireceği son sezon olacakmış gibi gelmeye devam ediyor.

Yazar: Renç Korzay

 

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

jjuj

Joe Johnson Takaslanabilir

Wizards 122 – Raptors 119