lebron-james
in ,

BEĞENDİM YORUMSUZ

LeBron I.T.’yi Yanında İstiyor

LeBron James: “Isaiah Thomas sürekli oynamaya başlamazsa Cavs’ın durumu ne olur bilemiyorum.”

Daha İyi Olmalıyız

Cleveland Cavaliers, geçtiğimiz gün oynanan Boston Celtics karşılaşmasında aldığı mağlubiyetle birlikte Doğu Cephesinde, Boston’ın 4.5 maç altına düştü.

Çarşamba günü alınan mağlubiyet sonrasında Lebron;

Takımların her geçen gün iyileşmesi ve daha iyi olmaları hakkında endişe duyuyorum. Ama özellikle bizim daha iyi gittiğimiz konusunda kaygılıyım. Bu daha büyük ve önemli bir şey. Washington, bugün burada oynadığımız takım (Boston’dan bahsediyor), Miami daha iyi olmak için çaba gösteriyor. Toronto fevkalade basketbol oynuyor. Doğu bu yıl baya iyi ve şuan biz o kadar iyi değiliz. En iyisiydik ama şimdi iyi değiliz. Ne olacağını göreceğiz fakat yarışmacı durumda kalabilmek için her zaman takımın iyiliği hakkında kaygılı olmalıyız.

Cavaliers’ın bu arada Thomas’ı takıma katması üzerine;

I.T. takıma tamamıyla katılınca ne olacak bilemiyorum. Bu akşam burada oynamaması sürpriz değildi, planları biliyoruz. Back to back maçları daha çıkartamıyor. Ne zaman IT tam kapasite yanımızda olur, o zaman rotasyon değişir ve doğal olarak daha iyi oluruz. Ayrıca Tristan (Thompson) da döner ve entegre olursa daha önce olmadığımız kadar iyi oluruz. Bir yolunu bulacağız, iyi olacağız.

Kral sitemli ve endişeli, ayrıca takıma destek istediğini açıkça belirtiyor. DeAndre Jordan takas dedikoduları altından birşey çıkacak mı acaba? James’in de dediği gibi bekleyip göreceğiz.

 

Yazar: Çağdaş Arman Bulut
Editör: Okan Burhan

(https://basketball.realgm.com/wiretap/248502/LeBron-James-I-Dont-Know-What-Cavs-Can-Be-Until-Isaiah-Thomas-Plays-Consistently)

Paylaş:

What do you think?

1 point
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

walton

“Lakers Taraftarları Daha İyisini Hak Ediyor”

kuzminskas

Kuzminskas Her Şeyi Yoluna Koymak İstiyor