lebron james
in ,

BEĞENDİMBEĞENDİM TERTEMİZTERTEMİZ YOK ARTIK!YOK ARTIK!

LeBron James’in Lakers Forması İle İlk Maçı!

Lakers’lı LeBron ilk defa görücüye çıkıyor!

LeBron Hazır!

Yazın gerçekleşen dev hamlenin gerçekliği yavaş yavaş oturmaya başladı. LeBron James‘i ilk defa Los Angeles Lakers forması ile medya gününde tam olarak gördük. Hala çoğumuzun alışmaya çalıştığı mor – altın formayı sırtlayan LeBron kariyerinde yeni bir bölüm açmaya gayet hazır.

https://www.instagram.com/p/BoHw9StFOQP/?taken-by=herseynba

Bununla birlikte “Ben sahada görmeden inanmam” diyenler de çoğunlukta. O anı merakla bekleyen basketbol severlere müjdemiz hazır. LeBron James, Pazar günün oynanacak hazırlık maçında Denver Nuggets karşısında ilk defa parkeye Lakers forması ile çıkacak!

Hepimizin tüylerini diken diken edecek olan anı merakla bekliyoruz. Farklı yeni parçaların geldiği Lakers kadrosunun sahada nasıl işleyeceğini görmek, hazırlık maçı olsa bile, bize bazı fikirler verecektir. Bununla birlikte LeBron’un tahminen hazırlık maçlarında çok az süre alacağını belirtmek gerekiyor. Kendisinin de açıkladığı gibi, kariyerinin bu noktasında hazırlanmak için hazırlık maçlarında süre almasına hiç gerek yok.

An itibariyle kimya sorununu çözmüş gibi gözüken Lakers adına bir tahminde bulunmak çok zor. LeBron, Rondo ve Lonzo ikilisinin büyük işler yapacağını, Kuzma‘nın yaz boyunca çok geliştiğini ve Brandon Ingram‘dan beklentilerinin çok büyük olduğunu bizlere anlatmıştı. Sizleri o video ile baş başa bırakıyorum.

 

View this post on Instagram

 

#LAbron: Kral’ın yeni takım arkadaşlarından ve kendinden beklentileri! 👑⠀ (Türkçe Altyazılı)

A post shared by Her Şey NBA (@herseynba) on

Yazar: Renç Korzay

Author Details
Üzgünüz! Profil Bulunamadı.
Paylaş:

What do you think?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2018-19 Sezon Öncesi: Boston Celtics

Carmelo Anthony Yeni Görevi İçin Hazır Mı?